J. Valančiūnas varžovams vėl buvo sunkiai įkandamas, tačiau pergalės tai neatnešė

Jonas Valančiūnas ir vėl žaidė puikiai bei kėlė varžovams problemas, tačiau jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ svečiuose apmaudžiai 95:99 (28:25, 24:21, 23:21, 20:32) nusileido „Oklahoma City Thunder“ klubui.

Memfio klubas nusileido Oklahomai.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Mar 4, 2019, 6:48 AM, atnaujinta Mar 4, 2019, 7:34 AM

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas rungtynes pradėjo starto penkete, o per 32 minutes surinko dvigubą dublį: įmetė 16 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus.

„Grizzlies“ ekipa ketvirtojo kėlinio viduryje dar buvo priekyje dviženkliu taškų skirtumu, tačiau likusiame laike visiškai sugriuvo, o komandos žudiku tapo puikiai lemiamu metu žaidusi „Thunder“ žvaigždė Russellas Westbrookas.

Daugiau nei 20 taškų svarbiausiu momentu pelnę „Thunder“ krepšininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, o Memfio žaidėjams beliko graužtis nagus – pergalę jie paleido patys.

R.Wesbrookas lemiamu metu „Grizzlies“ klubui atseikėjo dešimt taškų, o jam dar puikiai talkino vokietis Dennisas Schroderis.

„Grizzlies“ žaidė be savo komandos lyderio ir žvaigždės Mike'o Conley.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dennisas Schroderis 17 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Abdelas Morrisas  15, Jerami Grantas (7 atk. kam.) ir Stevenas Adamsas (22 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: Avery Bradley 27 (7 rez. perd., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Delonas Wrightas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam., 21 naud. bal.), Bruno Cabocio 11.