Sakramente – fantastiškas vieno kėlinio komandos bei žaidėjo šou

„Brooklyn Nets“ (37/36) krepšininkai NBA pirmenybėse iškovojo pergalę žaisdami išvykoje, kai 123:121 (25:38, 33:28, 20:37, 45:18) nugalėjo  „Sacramento Kings“ (34/36) ekipą.

D'Angelo Russellas surengė fantastišką pasrodymą, o jo vedama Bruklino ekipa iškovojo pergalę.<br> AP nuotr.
 Bruklino ekipa fantastiškai nukovė Sakramento komandą.<br> AP nuotr.

2019-03-20 09:53, atnaujinta 2019-03-20 10:25

Įdomiausia tai, kad rungtynes Bruklino ekipa sugebėjo laimėti, nors po trijų kėlinių  atsiliko triuškinamu skirtumu 78:103. Ketvirtajame kėlinyje žiūrovai išvydo fantastišką reginį.

Tai ką nuveikė „Nets“ per vieną ir lemiamą kėlinį buvo tiesiog neįtikėtina. Toks žaidimas neabejotinai ilgam išliks NBA metraščiuose.

Tai buvo vienas geriausių vaizdų per NBA istoriją, kai panaikinamas milžiniškas deficitas. O dar labiau įspūdinga atrodo tai, kad iniciatyvos pergalei pasiekti ėmėsi ir tiesiog fantastiškai sužaidė „Nets“ klubo lyderis D'Angelo Russellas.

Jis sužaidė karjeros rungtynes, pelnydamas net 44 taškus.  27 iš jų buvo pelnyti lemiamame ketvirtyje.

Kai tiksint paskutinėms sekundėms metimą pataikė Rondae'us Hollisas-Jeffersonas, „Nets“ išsiveržė į priekį dviem taškais, o „Kings“ ekipos tolimas metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Taip rungtynės baigėsi neįtikėtinu sugrįžimu ir fantastiškai iškovota svečių komandos pergale.

Per ketvirtą kėlinį likviduotas 25 taškų deficitas yra labai retas reiškinys krepšinyje.

„Nets“: D'Angelo Russellas 44 (6/15 tritaškiai, 12 rez. perd., 5 kl.), Rondae'us Hollisas-Jeffersonas 14 (6/7 dvitaškiai), Jarrettas Allenas 13 (7 atk. kam.),... Rodionas Kurucas 6 (0/5 tritaškiai).

„Kings“: Marvinas Bagley III-iasis 28 (10/13 dvitaškiai, 7 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 27 (9 rez. perd., 5 kl.), Harrisonas Barnesas 17 (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Nemanja Bjelica 14 (10 atk. kam.).