Dovanėlė „Žalgiriui“: fantastiškas R. Fernandezo tritaškis atnešė palankią pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:9761058]]

R.Fernandezo tritaškis atnešė Madrido klubui pergalę.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

Mar 28, 2019, 9:39 PM, atnaujinta Mar 28, 2019, 11:56 PM

Vienas iš Kauno „Žalgirio“ konkurentų kovoje dėl kito etapo Atėnų „Panathinaikos“ labai apmaudžiai, pačią paskutinę mačo sekundę patyrė pralaimėjimą, kuris kovoje dėl patekimo į kitą etapą paliko tik daugiau intrigos ir buvo labai naudingas žalgiriečiams.

Atėnų klubas namuose 73:74 (32:14, 13:19, 14:20, 14:21) nusileido vietą atkrintamosiose jau užsitikrinusiai Madrido „Real“ ekipai.

Pergalę ispanams padovanojo pačią paskutinę sekundę fantastiškai pataikytas tolimas Rudy Fernandezo metimas.

Graikijos klubas liko su penkiolika pergalių, o tai reiškia, kad žalgiriečiai, kurie turi trylika laimėjimų, dar turi šansą aplenkti varžovus, nes yra laimėję abu tarpusavio susitikimus.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės, 18 tūkst sirgalių palaikomo Atėnų klubo žaidėjas Georgios Papagiannis stojo prie baudų metimo linijos, bet prametė du svarbius baudų metimus.

Aikštės šeimininkai atkovojo kamuolį, tačiau nesurengė rezultatyvios atakos, o paskutinė priklausė „Real“ komandai. Tuomet R.Fernandezas ir smeigė fantastišką metimą, kuris pražudė graikus ir nutildė areną.

Atėnų klubui atstovaujantis Lukas Lekavičius aikštėje praleido 5 minutes ir pelnė 2 taškus bei kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas ir Nickas Calathesas (9 atk. kam., 5 rez. perd., 1/8 tritaškių), Georgios Papagiannis 9 (7 atk. kam.), DeShaunas Thomasas 8.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (16 atk. kam.), Rudy Fernandezas 13 (3/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Sergio Llullas 12 (5 rez. perd., 3/9 tritaškių), Trey‘us Thompkinsas 10.

Nedideles viltis į kitą etapą patekti išsaugojo ir Tel Avivo „Maccabi“ klubas, kuris namuose 90:55 (21:9, 27:21, 16:15, 25:10) nepaliko vilčių turnyro autsaiderei Las Palmo „Gran Canaria“ komandai.

Aikštės šeimininkai klaustukų nepaliko jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo dviženkliu skirtumu, o vėliau tik didino savo pranašumą.

Tai buvo keturioliktoji Tel Avivo klubo pergalė ir dabar jis turi viena daugiau nei Kauno komanda, kuri dar tik žais 29-ojo turo mačą.

„Maccabi“: Alexas Tyusas 20 (9/11 dvitaškių, 6 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 12, Johnny O‘Bryantas 11 (8 atk. kam.), Deni Avdija ir Tarikas Blackas (8 atk. kam.) po 10.

„Gran Canaria“: D.J.Strawberry 11 (3/6 tritaškių), Clevinas Hannah 9 (0/3 tritaškių), Marcusas Erikssonas 7 (1/6 tritaškių).