NBA finalo aistros: išmuštas dantis ir kraujas ant parketo

„Toronto Raptors“ komanda NBA finalo serijoje 105:92 nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus ir dabar pirmauja 3:1.

F.VanVleetui rungtynėse teko sugerti skaudų smūgį į veidą.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 F.VanVleetui rungtynėse teko sugerti skaudų smūgį į veidą.
Daugiau nuotraukų (4)

Jun 8, 2019, 10:17 AM, atnaujinta Jun 8, 2019, 10:19 AM

Tačiau pergalingos rungtynės sėkmingai susiklostė ne visiems „Raptors“ komandos krepšininkams.

Toronto klubo gynėjas Fredas VanVleetas ketvirtojo kėlinio pradžioje sugėrė smūgį iš alkūnės kovojant dėl atšokusio kamuolio su varžovų žaidėju Shaunu Livingstonu.

Krepšininkui buvo prakirstas antakis, o jam susiūti prireikė 7 siūlių. Maža to, F.VanVleetui buvo išmuštas dantis.

„Gerbiu ledo ritulio sporto šakos atstovus, tačiau prarasti dantis nėra smagu.

Su prakirstu veidu galiu susitaikyti, tačiau mane labiausiai supykau tuomet, kai gulėdamas ant parketo burnoje jaučiau savo dantų gabaliukus“, – po rungtynių kalbėjo krepšininkas.

Jis per 29 minutes buvo pelnęs 8 taškus, bet po šio incidento aikštėje daugiau nepasirodė.