Lietuvos 18-metės krepšininkės turnyre Italijoje užėmė antrąją vietą

Lietuvos jaunių iki 18-os metų amžiaus (U-18) merginų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Italijoje. Vytauto Pliaugos auklėtinės paskutinėse rungtynėse 62:50 (23:16, 7:12, 14:13, 18:9) įveikė Ukrainos rinktinę.

Lietuvos 18-metės krepšininkės turnyre Italijoje užėmė antrąją vietą.<br> M.Candelaresi nuotr.

2019-06-30 23:02, atnaujinta 2019-06-30 23:04

Lietuva (U-18): U.Čižauskaitė (14 at. kam.) 19, J.Miknaitė 12, D.Paliulytė 11 taškų.

Ukraina (U-18): V.Kiba 12 , J.Ivaniuk 10, M.Topčyj 8 taškai.

Pirmosiose turnyro rungtynėse lietuvės 68:45 (23:13, 15:10, 10:12, 20:10) nugalėjo Baltarusijos ekipą ir 48:74 (11:17, 12:11, 11:17, 14:29) turėjo pripažinti Italijos komandos pranašumą.

Europos jaunių (U-18) merginų A diviziono krepšinio čempionatas vyks liepos 6-14 dienomis Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), o lietuvės grupės kovas pradės D grupėje ir susikaus su aikštelės šeimininkėmis, taip pat Latvijos ir Lenkijos rinktinėmis.

Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 5-12 vietas ir išsaugoti vietą A divizione.