Prienai lengvai įveikė komandą iš Rusijos

Prienų „CBet“ ekipa iškovojo trečiąją pergalę pasiruošimo cikle. Prieniškiai namuose 80:64 (13:14, 19:16, 24:17, 24:17) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (Rusija) komandą, rašo bcprienai.lt.

Arnas Velička<br>bcprienai.lt nuotr.

Sep 12, 2019, 6:50 AM, atnaujinta Sep 12, 2019, 6:51 AM

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Martynas Varnas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 6 ir perėmęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pridėjo Rokas Stankevičius, 12 – Skylaras Spenceris.

Šiame susitikime Karolis Guščikas ir Devonas Van Oostrumas registruoti nebuvo.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin nerezultatyviai ir po pirmojo kėlinio „CBet“ atsiliko minimaliu skirtumu (13:14). Antrąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu baigęs Mindaugas Lukauskis išvedė prieniškius į priekį – 32:30.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „CBet“ krepšininkai prieš ketvirtąjį kėlinį atitrūko (56:47), o lemiamame ketvirtyje dėjo tašką rungtynėse – 80:64.