„Lietkabelis“ turėjo pripažinti „Ventspils“ ekipos pranašumą

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 83:93 (26:23, 19:15, 24:29, 14:26) nusileido latvių „Ventspils“ krepšininkams.

„Lietkabelis“ pasirengimo sezonui metu pralaimėjo kontrolinį mačą „Ventspils“<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 13, 2019, 8:38 PM

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o nežymų skirtumą įgijo „Lietkabelis“ – 26:23. Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau kontroliavo situaciją ir į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 45:38.

Antroje mačo dalyje „Ventspils“ toliau mynė ant kulnų oponentams, bet niekaip išsiveržti į priekį nesugebėjo, tačiau deficitą sumažino – 67:69 po trijų kėlinių. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai iš Latvijos perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus 5 minutes jau pirmavo (79:75), o per likusį laiką dar labiau padidino atotrūkį ir pasiekė pergalę.

Panevėžio ekipai 24 taškus pelnė Kendrickas Brownas, 16 – Martynas Sajus, 12 – Gabrielius Maldūnas, 10 – Femi Olujobi.

„Lietkabeliui“ negalėjo padėti Stefanas Sinovecas ir Željko Šakičius.