J. Mačiulis AEK tempė į pergalę pergalę

FIBA Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Atėnų AEK (Graikija) klubas, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis, savo aikštėje 102:82 (26:19, 29:18, 24:27, 23:18) nugalėjo Po Ortezo „Pau-Lacq-Orthez“ (Prancūzija) ekipą.

AEK puolėjas J.Mačiulis (su kamuoliu) buvo vienas aktyviausių ir per 20 min. surinko 17 taškų.<br>FIBA nuotr.

Oct 16, 2019, 9:49 PM

Atėnų klubas įspūdingai pradėjo rungtynes, per du kėlinius varžovams atseikėjęs net 10 tritaškių. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 55:37, persvarą buvo ramiai išlaikė ir užtikrintai laimėjo.

Lietuvos krepšininkas per 20 min. pelnė 17 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/6, baudos 4/5), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviau AEK gretose žaidė tik 27 taškus surinkęs Keithas Langfordas.

Prancūzijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Mattas Mobley. Jo sąskaitoje – 25 taškai.