Eurolygoje po nevykusio ketvirtojo kėlinio K. Kemzūros „Olympiakos“ krito prieš „Bayern“

[[ge:lrytas:lrytas:12622626]]

K.Kemzūra ir „Olympiakos“ žaidėjas K.Punteris<br>Sputnik/Scanpix nuotr.

Nov 19, 2019, 9:48 PM, atnaujinta Nov 20, 2019, 1:06 AM

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiami net septyni taip vadinamos sunkiosios savaitės mačai – klubai šią savaitę turės sužaisti po dvi akistatas. Praėjusią savaitę žalgiriečius įveikęs Kęstučio Kemzūros Pirėjo „Olympiakos“ išvykoje varžėsi su vokiečių Miuncheno „Bayern“ ekipa ir po tragiškai sužaisto ketvirtojo kėlinio padovanojo pergalę šeimininkams 85:82 (17:23, 27:20, 19:12, 19:30).

Vokiečiai ir graikai savo sąskaitoje iki antradienio turėjo 3 pergales.

„Olympiakos“ po trijų kėlinių turėjo apčiuopiamą atotrūkį – 63:55 ir neatrodė, kad šeimininkai sugebės ką nors priešpastatyti graikams, kurie praėjusiame ture nurungė Kauno „Žalgirį“. Likus žaisti 7 minutes Pirėjus dar padidino skirtumą iki 69:60, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 12:2 ir prarado iniciatyvą.

Likus žaisti 46 sek. „Bayern“ jau pirmavo 82:75 ir graikai nesusigrąžino turėtos persvaros.

„Bayern“: Maodo Lo 19 (4/5 tritaškiai), Danilo Barthelis 18, Gregas Monroe 15, Vladimiras Lučičius ir Paulas Zipseris po 13.

„Olympiakos“: Wade‘as Baldwinas 19, Nikola Milutinovas (5/6 dvitaškiai) ir Georgios Printezis (6/8 dvitaškiai) po 12, Kostas Papanikolaou 10, Tayloras Rochestie 9.