„Real“ Eurolygoje pasišaipė iš beviltiškai žaidusios Rimo Kurtinaičio „Chimki“

[[ge:lrytas:lrytas:12622633]]

Rimas Kurtinaitis.<br>Twitter nuotr.

Nov 19, 2019, 9:49 PM, atnaujinta Nov 20, 2019, 1:05 AM

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiami net septyni taip vadinamos sunkiosios savaitės mačai – klubai šią savaitę turės sužaisti po dvi akistatas. Rimo Kurtinaičio vedamas Maskvos srities „Chimki“ klubas Madride žaidė su karališkuoju „Real“ ir beviltiškai pralaimėjo 76:104 (25:31, 17:34, 14:27, 20:12). Rusijos komanda galingai pradėjo sezoną ir yra tarp lyderių su 6 pergalėmis – tiek pat laimėjimų dabar turi ir „Real“.

Ispanijos ekipa kėsinosi per dvikovą su Maskvos ekipa į du rekordus: po dviejų kėlinių ji pirmavo 65:42, nors dar ketvirčio pabaigoje turėjo persvarą 60:34. Jei Madrido ekipa būtų įmetusi 70 taškų, ji pakartotų 2000-siais Tel Avivo „Maccabi“ pasiektą dviejų kėlinių rezultatyvumo rekordą.

Po trijų ketvirčių „Real“ daužė rusus 92:56 – jei komanda būtų sužaidusi įspūdingai lemiamą ketvirtį, ji galėjo pasiekti naują rezultatyvumo rekordą, kuris priklauso „Maccabi“ ir yra 123 taškai. Tačiau Pablo Laso kariauna atsipalaidavo ir leido sau patinginiauti.

„Mes galėjome sau leisti. Žaidžiame ne dėl rekordų, todėl patausojau komandą“, – kalbėjo P.Laso. Rusijos ekipos treneris R.Kurtinaitis vis dėlto su šypsena veide pasveikino ispanus su laimėjimu bei pašmaikštavo su varžovų strategu

Nepaisant triuškinamo pralaimėjo, solidžiai pasirodė buvęs Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Chrisas Krameris, kuris per 17 minučių pelnė 14 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Šeimininkai šiame mače surinko net 130 naudingumo balų.

„Real“: Anthony Randolphas 19 (5/6 tritaškiai), Facundo Campazzo (5 rez. perd.) ir Walteris Tavaresas (6/6 dvitaškiai) po 15, Jaycee Carrollas (3/5 tritaškiai) ir Jordanas Mickey (6/10 dvitaškiai) po 13.

„Chimki“: Chrisas Krameris 14 (5/7 dvitaškiai), Aleksejus Švedas (1/5 tritaškiai, 22 min.) ir Anthony Gillas (4/6 dvitaškiai) po 12, Jeremy Evansas 10 (5 atk. kam.).