Net ir su kukliu taškų kraičiu J. Valančiūnas padėjo „Grizzlies“ pratęsti pergalių seriją NBA

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (16/22) klubas pratęsė savo pergalingą seriją iki trijų iš eilės laimėtų mačų: namie žaidę Memfio atstovai 119:112 (27:32, 24:24, 31:28, 37:28) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (14/22) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas galingai kovojo po krep<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 8, 2020, 6:39 AM, atnaujinta Jan 8, 2020, 7:38 AM

J.Valančiūnas šįkart nepasižymėjo įspūdingais skaičiais ir mėtė ne itin taikliai: per 22 minutes įmetė 4 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, blokuotą metimą bei 2 klaidas.

Vos 4 taškus lietuvis šį sezoną pelnė tik lapkričio 24 dieną pralaimėtose rungtynėse su „Los Angeles Lakers“. Tai mažiausias vidurio puolėjo taškų kraitis šį sezoną.

Praėjusiame mače lietuvis pelnė 30 taškų ir buvo arti savo rekordinio taškų kraičio – 34 taškų per rungtynes.

Likus daugiau nei 8 minutėms „vilkai“ dar pirmavo 94:86, bet šeimininkai į tai atsakė atkarpa 20:6.

Kai švieslentėls laikrodis rodė 10-ąją lemiamo kėlinio minutę Robertas Covingtonas pataikė tritaškį ir „Timberwolves“ pranašumas sumenko iki 107:110, o paskutinę minutę ekipas skyrė taškas – 113:112.

Tačiau šeimininkų jaunoji žvaigždutė Ja Morantas padarė savo darbą – pataikė dvitaškį, o likus 24 sekundėms jarenas Jacksonas smeigė tritaškį ir užbaigė intrigą – 117:112.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 28 (9/16 dvit.), Ja Morantas 25 (12/17 dvit.), Jarenas Jacksonas 21 (4/10 trit.), Jae Crowderis 14 (8 atk. kam., 5 per. kam.).

„Timberwolves“: Jarrettas Culveris 24 (8/11 metimų), Jeffas Teague‘as 18 (5/10 dvit.), Robertas Covingtonas 17 (4/7 trit.), Andrew Wigginsas 15 (3/8 trit.), Gorgui Diengas 11 (1/6 trit.), Nazas Reidas 10.