Čekijos žiniasklaida apie mačą Vilniuje: „Trys kėliniai buvo pasaka, o tada prasidėjo siaubas“

Čekijos sporto žiniasklaida nesielvartavo dėl šios šalies rinktinės pralaimėjimo Lietuvos krepšininkams Europos čempionato atrankos rungtynėse. Čekai reagavo ramiai ir net po nesėkmingo ketvirtojo kėlinio įžvelgė daugiau teigiamų negu neigiamų dalykų.

Lietuvos ir Čekijos komandų rungtynėse nugalėtojus lėmė ketvirtasis kėlinys.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Feb 25, 2020, 11:14 AM, atnaujinta Feb 25, 2020, 12:38 PM

2021 m. Europos čempionato atrankos C grupės rungtynėse pirmadienį Vilniuje po trijų kėlinių lietuviai atsiliko 62:67.

„Čekijos krepšininkai pralaimėjo viltingai nuteikusį mačą Lietuvai – favoritams nusileido 89:97“, – po mačo antraštėje parašė „Rozhlas“ interneto svetainė.

„Viltis sugriovė lietuvių uraganas paskutiniame kėlinyje“, – straipsnį apie Vilniuje vykusią krepšininkų dvikovą pavadino dienraščio „Dnes“ interneto svetainė.

„Narsiai kovoję Čekijos krepšininkai prieš paskutinį kėlinį pirmavo. Vis dėlto jie nesugebėjo prispausti favoritų ir pralaimėjo 89:97, – rašė „Dnes“. – Šeimininkai žaisti pradėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriame spurtavo 18:0.“

„Čekų pasaka virto siaubo filmu“, – antraštėje parašė „Denik“ interneto svetainė.

„Tris kėlinius – pasaka, o tada – siaubas. Čekijos krepšininkai pralaimėjo pagrindiniams grupės favoritams“, – straipsnį pradėjo „Denik“.

„Lietuviai per tris kėlinius pirmavo tik du kartus: kartą – dviem taškais, kitą – vienu tašku. Tačiau Dariaus Maskoliūno komanda atsitiesė po pralaimėjimo belgams. Kelios sėkmingos šeimininkų atakos suteikė jiems pasitikėjimo savimi“, – lūžio akimirką aprašė „Tyden“ interneto svetainė.

„Lietuva susikaupė po praėjusio pralaimėjimo ir pasinaudojo čekų nuopoliu ketvirtajame kėlinyje“, – rašė Čekijos televizijos interneto svetainė.

Nors praėjusių metų pasaulio čempionate Čekijos rinktinė užėmė aukštesnę vietą negu Lietuvos komanda, o lietuviai šį Europos čempionato atrankos turnyrą pradėjo beviltišku pralaimėjimu belgams, šie rezultatai čekams nesukūrė iliuzijų, kad jie prieš Vilniuje vykusias rungtynes gali save vadinti favoritais.

„Krepšinis Lietuvoje yra lyg antra religija“, – dar sykį priminė „Rozhlas“ interneto svetainė.

Čekija yra viena iš 2021 m. čempionato šeimininkių, todėl atrankoje ji dalyvauja be konkurencijos.