„Žalgirio“ konkurentų Eurolygoje akistatoje – „Fenerbahce“ pergalė Valensijoje

[[ge:lrytas:lrytas:13820777]]

„Valencia“ ir „Fenerbahce“ krepšininkai kovoja aikštėje.<br> Twitter nuotr.

Feb 28, 2020, 9:56 PM, atnaujinta Feb 29, 2020, 8:05 AM

Eurolygos turnyro 26-ajame turo penktadienio vėlų vakarą vyko dviejų Kauno „Žalgirio“ tiesioginių konkurentų kovoje dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas – „Valencia“ (12 pergalių ir 14 pralaimėjimų) ir Stambulo „Fenerbahce“ (12/14) komandų – akistata Ispanijoje. Pergalę rezultatu 93:86 (21:14, 26:27, 18:19, 28:26) iškovojo svečiai iš Stambulo.

Pirmojo rato rungtynes Turkijoje po pratęsimo laimėjo „Valencia“ (100:98), todėl dabar tarpusvio pranašumą turi „Fenerbahce“.

Derrickas Williamsas nugalėtojams pelnė 22 taškus (4/6 tritaškiai). Amerikiečio tolimas metimas leido „Fenerbahce“ atitrūkti 91:76 (likus 1:47 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos).

„Valencia“ spurtu 9:0 dar priartėjo 86:91 (likus 25 sek.), bet tašką rungtynėse taikliomis baudomis padėjo Nando De Colo.

Vanja Marinkovičius buvo aikštės šeimininkų lyderis – 22 taškai (karjeros rekordas). Jis pataikė 5 tritaškius iš 7.

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas Stambulo komandai pelnė 2 taškus (starto penketas, 09:32 min., 1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3 rez. perdav., 1 atk. kam., 2 klaid., 3 pražang.).

Kitoje barikadų pusėje buvo kitas Kauno klubo žaidėjas. Buvęs „Žalgirio“ puolėjas Brockas Motumas „Valencia“ ekipai surinko 3 taškus (13:36 min., 1/1 tritaškiai, 1 rez. perdav., 1 pražang., +3 naud. bal.).

Rezultatas:

„Valencia“ (12/14) – „Fenerbahce“ (12/14) – 86:93 (14:21, 27:26, 19:18, 26:28).

Valencia“: Vanja Marinkovičius 22, Bojanas Dubljevičius 15, Joanas Sastre 11, Mike'as Tobey 9, Quino Colomas 7, Louis Labeyrie ir Maurice'as Ndouras po 5, Alberto Abalde 4, Fernando San Emeterio ir Brockas Motumas po 3, Aaronas Doornekampas 2 taškai.

„Fenerbahce“: Derrickas Williamsas 22, Kostas Sloukas ir Luigi Datome po 13, Nando De Colo 10 (5 rez. perdav.), Ali Muhammedas ir Jamesas Nunnally po 9, Joffrey Lauvergne'is 5, Janas Vesely ir Malcolmas Thomasas po 4, Nikola Kaliničius ir Leo Westermannas po 2 taškus.