„Fenerbahce“ pavyko išsigelbėti mače su „Crvena zvezda“

[[ge:lrytas:lrytas:13882758]]

"Fenerbahce" namų rungtynės.<br>Twitter nuotr.

Mar 4, 2020, 7:33 PM, atnaujinta Mar 4, 2020, 11:11 PM

Legionierių vedama Stambulo „Fenerbahce“ trečiadienį namuose turėjo paprakaituoti mače su svečiais iš Serbijos.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus – 66:63 (22:20, 19:17, 10:14, 15:12).

„Fenerbahce“ rungtynes pradėjo spurtu 10:2, tačiau svečiai iš Belgrado nepasimetė. Jie greitai grįžo į mačą, kuris nuolat klostėsi taškas į tašką.

Prieš lemiamą ketvirtį tvyrojo lygybė (51:51), tad viskas sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis.

Nikola Kaliničius taikliu metimu padidino „Fenerbahce“ pranašumą iki trijų taškų 66:63, tačiau serbų atsakui dar buvo likę 40 sekundžių.

Tačiau svečių ataka buvo bevaisė, Lorenzo Brownas prarado kamuolį, kitoje atakoje tolimą metimą švystelėjo Nando De Colo. Serbų laimei, netaikliai.

Tad „Crvena zvezda“ įgijo dar vieną progą išlyginti rezultatą. Vis dėlto Stratos Perperoglou tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Fenerbahce“ šventė pergalę, kuri turkus įtvirtino 7-oje vietoje.

„Fenerbahce“: Nikola Kaliničius 10, Nando De Colo ir Derrickas Williamsas po 9.

„Crvena zvezda“: Kevinas Punteris ir Lorenzo Brownas po 14, Jamesas Gistas 9.