D. Tarolio komanda nepateko į Europos turnyro pusfinalį

Rumunijos lygos lyderė Klužo „Universitatea“ komanda, kurioje žaidžia Donatas Tarolis, nepateko į FIBA Europos taurės pusfinalį. „Universitatea“ krepšininkai trečiadienį išvykoje per dideliu skirtumu pralaimėjo atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes Bairoito „medi“ klubui ir pasitraukė iš turnyro. Nesėkmes patyrė ir Lietuvos kaimyninių valstybių klubai „Ventspils“ ir Minsko „Cmoki“ bei „Kyjiv“, kurį treniruoja buvęs žalgirietis Ainaras Bagatskis.

Donatas Tarolis<br>fiba.com
 Ainaras Bagatskis<br>championsleague.basketball.com
Donatas Tarolis<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 12, 2020, 9:06 AM

Praėjusią savaitę „Universitatea“ savo aikštėje nugalėjo „medi“ krepšininkus minimaliu skirtumu 83:82. Šios persvaros neužteko – šį trečiadienį Klužo komanda Vokietijoje pripažino varžovų pranašumą 87:100.

Dvikovos baigtį nulėmė prastas „Universitatea“ žaidimas trečiajame kėlinyje. Jei prieš pertrauką svečiai buvo įgiję 7 taškų persvarą, tai nuo trečiojo kėlinio daug geriau žaidė „medi“ komanda.

D.Tarolis per 31 min. pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/1 baudos). Puolėjo iš Lietuvos vidurkiai Europos turnyre buvo 12,4 taško ir 4,9 atkovoto kamuolio.

Gera galimybe patekti į pusfinalį nepasinaudojo „Ventspils“ komanda. Ji prieš savaitę išvykoje vos vieno taško skirtumu pralaimėjo Stambulo „Bahçeşehir“ klubui, bet savo aikštėje nesustabdė varžovų lyderio Trae Goldeno ir buvo sutriuškinta net 90:112. Trečiadienį Ventspilio arenoje siautęs T.Goldenas pelnė 41 tašką ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Į pusfinalį pateko dar viena Turkijos komanda Izmyro „Karşıyaka“ ir Danijos krepšinio lyderis Orhuso „Bakken Bears“.

„Karşıyaka“, kurią treniruoja Turkijos rinktinės strategas Ufukas Sarica, nesunkiai eliminavo „Kyjiv“ klubą, kuriam vadovauja buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas ir treneris bei dabartinis Ukrainos rinktinės treneris Ainaras Bagatskis.

Pusfinalyje susitiks „Bakken Bears“ – „Bahçeşehir“ ir „Karşıyaka“ – „medi“.

Pusfinalio rungtynės numatomos kovo 25 ir balandžio 1 d., finalo – balandžio 22 ir 29 d.

FIBA Europos taurė. Ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės

Minsko „Cmoki“ – Orhuso „Bakken Bears“ 87:93 (pirmosios rungtynės 66:79; į pusfinalį pateko „Bakken Bears“),

„Ventspils“ – Stambulo „Bahçeşehir“ 90:112 (pirmosios rungtynės 77:78; į pusfinalį pateko „Bahçeşehir),

Izmyro „Karşıyaka“ – „Kyjiv“ 88:67 (pirmosios rungtynės 89:71; į pusfinalį pateko „Karşıyaka“),

Bairoito „medi“ – Klužo „Universitatea“ (D.Tarolis) 100:87 (pirmosios rungtynės 82:83; į pusfinalį pateko „medi“).

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?