NBA naktis: siautėjęs J. Hardenas bei dar viena čempionų pergalė Aiškios beveik visos atkrintamųjų poros

Jamesas Hardenas sužaidė įspūdingas rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Houston Rockets“ (44 pergalės/27 pralaimėjimai) ekipa turėjo pripažinti „Indiana Pacers“ (44/28) klubo pranašumą rezultatu 104:108 (33:29, 17:22, 27:28, 27:29).

J.Hardenas buvo sunkiai sulaikomas.<br>Scanpix nuotr.

Aug 13, 2020, 8:30 AM, atnaujinta Aug 13, 2020, 9:32 AM

196 cm ūgio amerikietis per 35 ant parketo praleistas minutes įmetė 45 taškus (6/7 dvit., 7/14 trit., 12/14 baudos), atkovojo 17 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tačiau ir toliau be Domanto Sabono rungtyniaujanti „Pacers“ atlaikė varžovų komandos lyderio šturmą. Likus žaisti kiek mažiau nei pusę minutės komandas skyrė vos du taškai (104:106), bet lemiamoje atakoje kamuolio po savo krepšiu neatkovojusi „Rockets“ paskutinėmis sekundėmis prasižengė prieš Justiną Holiday'ų, kuris realizavo abu baudų metimus.

Šiose rungtynėse Indianos klubas vertėsi be įspūdingai burbule rungtyniaujančio T.J. Warreno.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 45 (6/7 dvit., 7/14 trit., 17 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffas Greenas 14, Ericas Gordonas 13.

„Pacers“: Justinas Holiday, Mylesas Turneris (12 atk. kam.) po 18, Edmondas Sumneris 17, Victoras Oladipo ir Dougas McDermottas po 16.

Kitose NBA rungtynėse intrigos netrūko taip pat. NBA čempionai „Toronto Raptors“ (52/19) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (42/30) klubą rezultatu 125:121 (25:32, 30:30, 35:26, 35:33).

Nors vienu metu Filadelfijos komanda turėjo net 16 taškų pranašumą, tačiau „Raptors“ sugebėjo pasivyti savo varžovus ir likus žaisti pusę minutės, švieslentėje jau degė lygus rezultatas (121:121).

Rungtynių didvyriu tarpo Toronto komandos žaidėjas Stanley Johnsonas, kuris įmetė NBA čempionus į priekį išvedusį metimą likus žaisti kiek mažiau nei 5 sekundes, paskutinę „76ers“ atliko klaidą, tuo pasinaudojęs „Raptors“ klubas įtvirtino savo pergalę ir šventė pergalę rezultatu 104:108.

„76ers“: Tobias Harrisas 22, Furkanas Korkmazas 21, Raulis Neto 17, Mike‘as Scottaas 12.

„Raptors“: Chrisas Boucheris (9 atk. kam., 4 blk.) bei Kyle‘as Lowry po 19, Normanas Powellas 17, Pascalis Siakamas 15.

Taip pat paaiškėjo 7 iš 8 atkrintamųjų varžybų poros.