EUROLYGA

Puikaus R. Giedraičio neužteko: antroje dvikovos dalyje sustojusi „Baskonia“ nusvilo Belgrade

[[ge:lrytas:lrytas:16635547]]

Rokas Giedraitis buvo rezultatyvus, bet pergalės neiškovojo.<br>Twitter/baskonia.com nuotr.

Oct 9, 2020, 7:51 PM, atnaujinta Oct 9, 2020, 11:01 PM

Antroje rungtynių dalyje subyrėjusi Vitorijos „Baskonia“ (1/1) Eurolygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas klubas išvykoje turėjo 73:90 (16:23, 15:13, 18:29, 24:25) pripažinti Belgrado „Crvena zvezda“ (1/1) komandos pranašumą.

Serbijos ekipai tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje 2020-2021 metų sezone.

Rungtynės prasidėjo kiek aktyvesniu šeimininkų žaidimu ir tai leido po pirmojo kėlinio Belgrado klubui pirmauti 23:16. „Baskonia“ antrajame kėlinyje kiek aptirpdė pranašumą, tačiau R.Giedraičio taikiklis buvo gerokai nusimušęs. Starto penkete dvikovą pradėjęs lietuvis iki pertraukos iš tolimos distancijos pataikė vos vieną metimą iš penkių.

Didžiausios „Baskonia“ bėdos prasidėjo po pertraukos. Tuomet „Crvena zvezda“ trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 29:18 ir taip prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą (65:49).

Ketvirtajame kėlinyje įsimetė R.Giedraitis ir pelnė 8 taškus paeiliui savo komandai, tačiau gynyboje „Baskonia“ nerado priešnuodžių prieš „Crvena zvezda“ puolimą.

Žaidimo kontrolę iki pabaigos išlaikęs serbų klubas iškovojo užtikrintą pergalę.

R.Giedraitis iš viso pelnė 26 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. T.Sedekerskis 4 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 30, Marko Šimonovičius 16, Torrianas Waldenas 9, Ognjenas Kuzmičius 8 taškai.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 26, Luca Vildoza 13, Achille Polonara 10, Alecas Petersas 9 taškai.