Triuškinančią persvarą iššvaisčiusi „Barcelona“ vos neprisižaidė prieš „Real“

[[ge:lrytas:lrytas:16826611]]

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo principinį mūšį Eurolygoje.<br>Scanpix nuotr.

Oct 23, 2020, 9:53 PM, atnaujinta Oct 24, 2020, 1:19 AM

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4/1) namuose 79:72 (18:14, 30:13, 16:25, 15:20) nugalėjo Madrido „Real“ (1/4) klubą.

Dvikovos pradžioje vyko apylygė abiejų komandų kova. Po pirmųjų dešimties minučių be Nikola Mirotičiaus rungtyniavusi Šaro kariauna džiaugėsi nežymiu pranašumu 18:14.

Tolti nuo savo varžovų aikštelės šeimininkai pradėjo antrajame kėlinyje. Net 30:13 ketvirtį laimėjusi Katalonijos komanda susikrovė triuškinantį pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama net 21 taško persvarą 48:27.

Trečiajame kėlinyje pabudęs Madrido „Real“ ėmė tirpdyti turimą deficitą. Vienu metu komandas skyrė dešimties taškų skirtumas 60:50, tačiau taiklus Kyle'o Kurico tolimas metimas kiek atvėsino svečius.

Lemiamo ketvirčio pradžioje, po Facundo Campazzo dvitaškio, „Real“ pavyko sumažinti sumažinti skirtumą iki vienženklio (64:56), tačiau „Barcelona“ savo varžovams atsakė spurtu 6:0 ir atstatė saugesnį pranašumą (70:56).

Kėlinio eigoje komandos keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes „Real“ gynėjas Sergio Llullas pelnė 5 taškus paeiliui ir ekipas skyrė septyni taškai (72:65).

Sėkmingą atkarpą S.Llullas pratęsė realizavęs du baudų metimus (74:69), tačiau dvikovos pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Barcelona“ šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė K.Kuricas, kuris įmetė 15 taškų, „Real“ klube rezultatyviausias buvo Trey'us Thomkinsas, kuris pelnė 14.

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 15, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 13

„Real“: Trey'us Thompkinsas 14, Alberto Abalde 13, Sergio Llullas 9.