Amerikiečių tandemo vedama „Crvena zvezda“ nepaliko vilčių ASVEL ekipai

Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena zvezda“ (3/4) ekipa svečiuose 89:68 (17:21, 27:17, 23:15, 22:15) įveikė Vilerbano ASVEL (1/4) klubą.

Amerikiečių tandemo vedama „Crvena zvezda“ nepaliko vilčių ASVEL ekipai.<br>Scanpix nuotr.

Nov 11, 2020, 9:38 PM, atnaujinta Nov 12, 2020, 6:28 AM

Tai buvo Eurolygos ketvirtojo turo rungtynės, kurios buvo atkeltos dėl Prancūzijos klubą užklupusio koronaviruso.

Dvikova prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė lygus skaičiai 11:11.

Ketvirčio antroje pusėje kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie po pirmųjų dešimties minučių turėjo neženklų pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Crvena zvezda“ įjungė aukštesnę pavarą ir išsiveržė į priekį.

Jordano Loydo vedama Serbijos ekipa į ilgąją pertrauka išėjo pirmaudama 44:38.

Trečiajame ketvirtyje ASVEL bandė mažinti turimą deficitą, tačiau antroje kėlinio dalyje svečiai surengė spurtą 16:3 ir nuo savo varžovų atitrūko rekordiniu pranašumu 67:51.

Ketvirtajame kėlinyje „Crvena zvezda“ komandos pranašumas kilo ir dar didesnes aukštumas ir vienu metu jis siekė net 22 taškus (84:62).

Ramiai dvikovą užbaigę svečiai iš Serbijos šventė pergalę 89:68.

Nugalėtojus į priekį vedė 29 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud. metim.) įmetęs J.Loydas bei 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud. metim.) pridėjęs Corey'us Waldenas.

Kartu šie krepšininkai surinko net 63 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 29 (5 per. kam.), Corey Waldenas 20 (5 rez. perd.), Duopas Reathas 9.

ASVEL: Allerikas Freemanas 14, Davidas Lighty ir Guerschonas Yabusele po 11, Moustapha Fallas 7.