„Bayern“ toliau stebina Europą: išvykoje pranoko ir „Anadolu Efes“

[[ge:lrytas:lrytas:17157079]]

Vladimiras Lučičius atakuoja varžovų krep<br>Twitter nuotr.
Sh.Larkinas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 17, 2020, 7:25 PM, atnaujinta Nov 17, 2020, 10:00 PM

Galingai ketvirtojo kėlinio pabaigą sužaidę Miuncheno „Bayern“ (7/2) krepšininkai iškovojo septintąją pergalę Eurolygoje. Vokiečiai antradienį išvykoje patiesė „Anadolu Efes“ (4/4) – 74:71 (22:23, 20:14, 8:20, 24:14).

Svečiai mačą pradėjo užtikrintai, tačiau po ilgosios pertraukos spurtavę šeimininkai (20:8) perėmė iniciatyvą – 57:50.

Lemiamo ketvirčio metu vyko gana lygi kova, kuomet „Bayern“ net pavyko sumažinti deficitą iki minimumo – 67:68.

Paskutinę mačo minutę vyko tikra drama, kurios metu Jaleno Reynoldso metimas išvedė „Bayern“ į priekį – 72:70. Likus 17 sek. Sh.Larkinas stojo prie baudų metimų linijos, tačiau pataikė tik vieną metimą – 71:72. Kitoje atakoje J.Reynoldsas pridėjo dar vieną metimą, taip užtvirtindamas ekipos pergalę.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 19, Shane‘as Larkinas 13, Vasilije Micičius 12, Adrienas Moermanas 9.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 15 (11 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 14, Paulas Zipseris 12, Nihadas Džedovičius 10.