R. Giedraičio vedama „Baskonia“ nepasigailėjo E. Ulanovo komandos

[[ge:lrytas:lrytas:17157193]]

„Fenerbahce“ komandoje rungtyniauja Edgaras Ulanovas, o „Baskonia“ – Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, kuris gauna vis daugiau komandos trenerių pasitikėjimo. <br> lrytas.lt montažas.

Nov 17, 2020, 9:29 PM, atnaujinta Nov 17, 2020, 11:49 PM

Roko Giedraičio vedama Vitorijos „Baskonia“ (3/4) ekipa įsirašė trečiąją pergalę Eurolygoje. Ispanai antradienį namuose užtikrintai įveikė Edgaro Ulanovo Stambulo „Fenerbahce“ (4/4) – 86:68 (20:21, 25:15, 19:23, 22:9).

„Baskonia“ į priekį šovė antrajame kėlinyje (25:15), kurį laimėjo dešimties taškų skirtumu – 45:36. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Fenerbahce“ dar rodė atsigavimo ženklus (59:60). Vis dėlto R.Giedraičio vedama „Baskonia“ lemiamo ketvirčio viduryje surengė spurtą, kuris ir leido laimėti.

Pastarasis rungtynėse praleido 31 min., pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Baskonia“ puolėjas Tadas Sedekerskis mače žaidė 9 min., per jas taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Fenerbahce“ puolėjas E.Ulanovas aikštėje praleido 25 min., per jas prametė mestą dvitaškį ir tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 5 naudingumo balus.

„Baskonia“: Alecas Petersas 25, Rokas Giedraitis 19, Zoranas Dragičius 16, Luca Vildoza 11.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 15, Dyshawnas Pierre'as ir Kenanas Sipahi po 11, Lorenzo Brownas 10.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?