EUROLYGA

Lemiamame ketvirtyje savo jėgą parodžiusi CSKA nugalėjo Eurolygos išsišokėlius

Eurolygos dvigubą savaitę pergalingai užbaigė Maskvos CSKA (7/3) ekipa. Ketvirtadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21) įveikė Miuncheno „Bayern“ (7/3) krepšininkus.

CSKA šventė pergalę Miunchene.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-11-19 21:26, atnaujinta 2020-11-20 00:09

Permaininga kova vyko nuo pat akistatos pradžios. Pirmajame kėlinyje nei vienai iš komandų nepavyko įgyti saugesnio pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių CSKA klubas turėjo minimalų pranašumą 18:17.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje išliko panašus. Abiejų ekipų krepšininkai keitėsi sėkmingais epizodais, o ketvirtį sėkmingiau užbaigę aikštelės šeimininkai privertė raudonarmiečius į ilgąją pertrauką išeiti turint trijų taškų deficitą 36:33.

Trečiajame ketvirtyje Maskvos klubas vėl susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį, tačiau atitolti nuo savo varžovų nepavyko 64:60.

Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje CSKA ekipa ėmė tolti nuo savo varžovų. Willo Clyburno ir Mike'o Jameso tolimi metimai padėjo svečiams įgyti dviženklę persvarą.

Ramiai rungtynes užbaigę Eurolygos čempionai šventė pergalę 89:81.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 19, Jalenas Reynoldsas 18, Vladimiras Lučičius 9.

CSKA: Mike‘as Jamesas 25, Nikola Milutinovas 18 (12 atk. kam., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 14.

„Nauja diena“: pabėgėlių integracija – nauda ar žala darbo rinkai?