„Zenit“ pergalė Vokietijoje paženklinta puikiu A. Gudaičio žaidimu

Artūras Gudaitis buvo sunkiai sulaikomas aikštėje, o jo atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/2) klubas išvykoje 73:66 (12:10, 21:12, 18:21, 22:23) nugalėjo Berlyno ALBA (2/6) krepšininkus.

Artūras Gudaitis prie Rusijos klubo pergalės prisidėjo rezultatyviu žaidimu.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 20, 2020, 8:44 PM, atnaujinta Nov 20, 2020, 11:48 PM

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 16 taškų (3/3 dvit., 10/10 baud. met.), atkovodamas 3 kamuolius ir surinkdamas 24 naudingumo balus.

Komandos pirmąjį kėlinį pradėjo žaisdamos gynybinį žaidimą, o kartu sudėjus per pirmąsias 10 minučių jos įmetė vos 22 taškus. Antrajame kėlinyje „Zenit“ krepšininkams pavyko pabėgti nuo varžovų ir ilsėtis komandos išėjo jiems pirmaujant 33:22.

Po pertraukos ALBA komandai pavyko išlyginti žaidimą, tačiau „Zenit“ komanda ir toliau išlaikė solidų pranašumą 51:43.

Lemiamas ketvirtis taip pat klostėsi panašiu scenarijumi, tačiau likus žaisti iki rungtynių pabaigos ALBA pasivijo varžovus iki 5 taškų – 58:63. Likusį laiką geriau sužaidė „Zenit“ krepšininkai, kurie ir iškovojo ketvirtąją savo pergalę 2020-2021 metų Eurolygos sezone.

ALBA: Benas Lammersas 15, Luke'as Sikma ir Peytonas Siva po 8 taškus.

„Zenit“: Willas Thomas 17, Artūras Gudaitis 16, Mateuszas Ponitka 14, Andrejus Zubkovas 9 taškai.