Saldus CSKA krepšininkų revanšas – su kaupu atsiskaitė K. Maksvyčiui už skaudų pralaimėjimą

VTB Jungtinės lygos startiniame mače lietuvio Kazio Maksvyčio vedama Permės „Parma“ komanda sugebėjo sukurti tikrą stebuklą – atsilikdama beveik 20 taškų ji sugebėjo palaužti Rusijos čempionę Maskvos CSKA ekipą 97:95. Tad sekmadienį krepšinio gerbėjai laukė dar vienos staigmenos, tačiau ji neįvyko. Į pergalių kelią tiek VTB, tiek ir Eurolygoje žengusi CSKA Permėje net 95:61 (24:16, 26:15, 18:9, 27:21) sutriuškino „Parma“.

Kazys Maksvytis<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Kazys Maksvytis<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 22, 2020, 5:18 PM

Trečią nesėkmę per penkis mačus patyrusi lietuvio treniruojama komanda jau po trijų kėlinių atsiliko 40:68. Žinodami, kad su permiečiais yra juokai menki, CSKA krepšininkai nemažino apsukų ir galiausiai šventė pergalę 34 taškų skirtumu.

Vienintelis dviženklį taškų kraitį surinkęs „Parma“ ekipoje buvo lietuvis Adas Juškevičius, per 23 minutes pelnęs 16 taškų (2/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojęs 3, praradęs 2 ir perėmęs 4 kamuolius ir surinkęs 17 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų).

Maskvos klubui 16 taškų pelnė Mike‘as Jamesas, 12 pridėjo Willas Clyburnas, 11 – Andrejus Lopatinas (3/3 tritaškių) ir Joelis Bolomboy‘us, 10 – Nikola Milutinovas (7 atk. kam., 4/4 dvitaškių).