„Fenerbahce“ mušama Ispanijos klubų – ketvirtą iš eilės pralaimėjimą išrašė ir „Valencia“

Eurolygoje buvo žaidžiami penktadienį 11-ojo turo mačai. Turkų Stambulo „Fenerbahce“ ekipa namie kovėsi su netikėtai sėkmingai žaidžiančią ispanų „Valencia“ ir nusileido jai 86:90 (17:16, 26:17, 21:26, 22:31).

„Valencia“ krepšininkai sėkmingai žaidžia Eurolygoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 27, 2020, 7:41 PM, atnaujinta Nov 28, 2020, 12:01 AM

„Fenerbahce“ iki penktadienio buvo patyrusi tris pralaimėjimus iš eilės, nusileidusi trims Ispanijos komandoms – Vitorijos „Baskonia“, „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Tad ją įveikė ir ketvirtoji Eurolygoje Ispanijos komanda.

„Valencia“ praėjusiame ture įspūdingai išsigelbėjo svečiuose su Tel Avivo „Maccabi“ 82:80 ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų.

Tuo tarpu turkai beviltiškai nusileido "Real" 74:94.

Nors ketvirtame kėlinyje penktadienio dvikovoje rezultatas buvo lygus 73:73, ispanai baigianti mačui atitrūko 86:81 ir laimėjimo nepaleido.

Rungtynės nesusiklostė lietuviui Edgarui Ulanovui, kuris Turkijos klubui per 14 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

„Fenerbahče“: DyShawnas Pierre‘as 18 (5 atk. kam.), Ali Muhammedas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4/7 tritaškių), Lorenzo Brownas 15 (5 rez. perd.), Danilo Barthelis 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jarrellas Eddie 11, Janas Vesely 10.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 20 (5 rez. perd.), Derrickas Williamsas ir Klemenas Prepeličius po 13, Bojanas Dubljevičius 11 (8 atk. kam.).