Lietuvių komandos varžovių Eurolygoje neįveikė

Visos trys komandos, kuriose žaidžia Lietuvos krepšininkės, ketvirtadienį pralaimėjo Eurolygos antrojo turo rungtynes. Nuleista galva aikštę turėjo palikti Laura Miškinienė iš Gdynės „Arka“, Giedrė Labuckienė iš Žeronos „Spar“ ir Justė Jocytė š Liono ASVEL.

J.Jocytė rungtynėse šį kartą liko ant suolo.<br>krepsinionamai.lt nuotr.

Dec 3, 2020, 11:20 PM

Apmaudžiausiai pralaimėjo Liono ASVEL, minimaliu skirtumu nusileidusi Prahos USK komandai 79:80. Liono ekipa iššvaistė antrajame kėlinyje turėtą dviženklę persvarą, paskui pati atsidūrė besivejančios vaidmenyje, o karštligiškos pastangos paskutinėmis minutėmis, kai ASVEL sumažino atsilikimą nuo 7 iki 1 taško, buvo pavėluotos.

Liono ekipai beveik pusę taškų pelnė Marine Johannes (38 taškai). Tuo tarpu 15-metė Justė Jocytė į aikštę nebuvo įleista.

B grupėje žaidžianti ASVEL per du turus pasiekė vieną pergalę.

„Arka“ vidurio puolėja Laura Miškinienė ketvirtadienį žaidė daug patikimiau nei pirmajame ture, bet jos komandai iškovoti pirmosios pergalės nepavyko. „Arka“ nusileido B grupės šeimininkei Stambulo „Fenerbahçe“ ekipai 70:80.

L.Miškinienė per 33 min. pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Labai lygiai vykusiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net dešimt kartų, o likus žaisti pusantros minutės „Arka“ atsiliko tik 70:74. Vis dėlto pabaigoje Gdynės komandos puolimas įstrigo, o „Fenerbahçe“ naujokė Satou Sabally pataikė visus 6 baudos metimus ir prieš pat sireną pirmą kartą rungtynėse padidino skirtumą iki dviženklio.

Pirmajame ture laimėjusios C grupės šeimininkės Žeronos „Spar“ krepšininkės ketvirtadienį nepasipriešino Eurolygos favoritei Jekaterinburgo UGMK komandai, kuriai pralaimėjo 67:94. „Spar“ jėgos pradėjo sekti antrajame kėlinyje, o po pertraukos skirtumas tapo triuškinamas.

G.Labuckienė žaidė 21 min. ir pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškių, 4/6 baudų).

Dėl pandemijos šį Eurolygos sezoną 16 komandų suskirstytos į keturias grupes (anksčiau būdavo sudaromos dvi grupės po aštuonias komandas), o grupių varžybos rengiamos ne išvykomis, bet viename mieste.