Kukliai pasirodęs E. Ulanovas kartu su „Fenerbahce“ buvo sutrypti Berlyne

Tryliktasis Eurolygos turas Edgarui Ulanovui norėsis būti užmirštas kuo greičiau. Lietuvio atstovaujama Stambulo „Fenerbahce“ (5/8) ekipa išvykoje 63:89 (16:23, 11:21, 14:26, 22:19) buvo pažeminta Berlyno ALBA (5/7) krepšininkų.

Edgaras Ulanovas patyrė nesėkmę.<br>IS/Scanpix.com nuotr.

Dec 10, 2020, 8:57 PM, atnaujinta Dec 11, 2020, 1:13 AM

Sėkmingiau dvikovą pradėjęs Vokietijos klubas pranašumą krovėsi nuo pirmojo kėlinio antrosios pusės. Sėkminga ketvirčio pabaiga leido ALBA komandai po pirmųjų dešimties minučių pirmauti 23:16.

Triuškinančią persvarą aikštelės šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje. Visiškai bedančiai puolime buvę „Feherbahce“ krepšininkai per ketvirtį sukrapštė vos 11 taškų ir į pertrauką išėjo atsilikdami 27:44.

Žaidimo tendencija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Ir toliau abiejose aikštelės pusės dominavusi ALBA dar labiau didino savo pranašumą, kuris einant laikui darėsi nepadorus.

Ne itin sėkmingas vakaras buvo ir pačiam E.Ulanovui.

Lietuvis per 18 ant parketo praleistų minučių įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

ALBA: Nielsas Giffey 13, Peytonas Siva 11, Johannesas Thiemannas 10.

„Fenerbahce“: Tarikas Biberovičius 13, Danilo Barthelis 9, Jarrellas Eddie 8.