Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „Crvena zvezda“ krito po pergalingo G. Printezio metimo

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena zvezda“ (4/9) namuose 79:81 (30:16, 15:21, 16:25, 18:19) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (7/5) klubui.

G.Printezis pelnė pergalingus taškus.<br>Scanpix nuotr.

2020-12-10 19:57, atnaujinta 2020-12-11 01:03

Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo uraganiniu puolimu ir žaibiškai atitrūko nuo savo varžovų. Jau pirmajame ketvirtyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Crvena zvezda“ ekipa po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 30:16.

Antrajame kėlinyje Belgrado klubas išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas ir neleido svečiams ženkliai sušvelninti turimo pranašumo. Į ilgąją pertrauką krepšininkai išėjo ilsėtis švieslentei rodant 45:37 aikštelės šeimininkų naudai.

Trečiajame ketvirtyje „Olympiakos“ ėmė alsuoti Serbijos klubui į nugarą. O antroje kėlinio pusėje po Elliso Octaviuso dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį (54:52).

Tačiau varžovų šturmą „Crvena zvezda“ apramino sėkmingomis atakomis ir prieš lemiamą dvikovos atkarpą komandas skyrė vos vienas taškas.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 8:0 ir atitrūko nuo savo varžovų rekordiniu pranašumu.

Į lemiamą šturmą stojusi Belgrado komanda kibo į atlapus savo varžovams. Johny O'Bryantas taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą, tačiau skaičius švieslentėje kitoje atakoje sulygino Georgios Printezis (78:78).

Likus žaisti 8 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pražangą išprovokavęs Vassilis Spanoulis išvedė Pirėjo komandą į priekį 79:78.

J.O'Bryantas taip pat įmetė vos vieną baudos metimą 79:79.

Pergalingus taškus Graikijos klubui pelnė dvitaškį su pražanga įmetęs G.Printezis.

Tai buvo antroji „Olympiakos“ dvikova šią savaitę. Antradienį Graikijos klubas išvykoje 96:88 nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ ekipą. Tai buvo dėl koronaviruso atkeltos devintojo Eurolygos turo rungtynės.

„Crvena Zvezda“: Johnny O'Bryantas 16, Jordanas Loydas ir Corey Waldenas po 13.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 16, Vassilis Spanoulis 14, Aaronas Harrisonas ir Kostas Sloukas po 12.