K. Prepeličiaus pergalingas metimas atvedė „Valencia“ į pergalę

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa išvykoje 74:72 (23:19, 15:21, 22:14, 14:22) paskutinėmis sekundėmis krito prieš „Valencia“ krepšininkus.

K.Prepeličius atvedė komandą į pergalę.<br>Scanpix nuotr.

Dec 10, 2020, 9:58 PM, atnaujinta Dec 11, 2020, 1:06 AM

Dvikovą efektyviai puolime pradėję svečiai žaibiškai susikrovė dviženklį pranašumą (17:7), tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje „Valencia“ sušvelnino turimą deficitą 23:19.

Antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą ir pirmaujančios ekipos vaidmenyje išliko iki ketvirčio pabaigos.

Po pertraukos ir toliau vyko permaininga kova, kuri tęsėsi iki pat dvikovos kulminacija virtusio ketvirtojo kėlinio.

Likus žaisti 13 sek. iki ketvirčio pabaigos „Anadolu Efes“ gynėjas Shane'as Larkinas pataikė vos vieną baudos metimą (74:74).

Paskutinės atakos galimybę turėjusi „Valencia“ į priekį išsiveržė likus žaisti 4 sekundes.

Pergalingus taškus Ispanijos klubui pelnė Klemenas Prepeličius.

„Valencia“: Mike'as Tobey 21, Derrickas Williamsas 14, Bojanas Dubljevičius 8.

„Anadolu Efes“: Jamesas Andersonas ir Vasilije Micičius po 16, Shane'as Larkinas 13.