ALBA Belgrade sugebėjo išsigelbėti ir „Crvena zvezda“ palaužė po pratęsimo

Dar vieną pergalę Eurolygoje antradienį iškovojo sezono pradžioje autsaidere buvusi Berlyno ALBA ekipa, kuri išvykoje po pratęsimo 90:84 (15:16, 19:21, 14:20, 28:19, 14:8) susitvarkė su serbų Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkais.

„Crvena zvezda“ ekipa<br>kkcrvenazvezda.rs nuotr.

Dec 15, 2020, 7:55 PM, atnaujinta Dec 15, 2020, 10:36 PM

Tris kėlinius žaidimo gijas valdė šeimininkai ir net ketvirto kėlinio pradžioje dar buvo priekyje 66:56.

Tačiau svečiai neatlyžo ir po geros atkarpos, likus kovoti 2 min. ir 11 sek., ALBA išlygino rezultatą 71:71.

Netrukus šeimininkai ir vėl atitrūko 76:72, bet Vokietijos klubas paskutinėmis sekundėmis sugebėjo baudų metimai išlyginti rezultatą. Serbai patys buvo kalti, metę svarbų, tačiau netaiklų metimą likus iki finalinės sirenos 16 sek.

Pratęsime jau geriau jautėsi ALBA komanda, kuri po spurto 8:0 atitrūko 87:79 ir „Crvena Zvezda“ ekipai dar kartą išsprūdo pergalė

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21 (4/8 tritaškiai), Ognjenas Kuzmičius 13, Johnny O‘Bryantas 12 (9 atk. kam.), Corey Waldenas 9 (2/10 metimai, 5 rez. perd.), Aleksa Uskokovičius 8 (2/2 tritaškiai).

ALBA: Maodo Lo 21 (4/6 tritaškiai, 6 rez. perd.), Peytonas Siva 19 (3/8 tritaškiai, 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Johannesas Thiemannas 13, Luke‘as Sikma (6 atk. kam.) ir Nielsas Giffey (5 atk. kam.) po 9, Jaysonas Grangeris 8 (2/5 tritaškiai).

Vokietijos komanda dar iki aštuntojo turo buvo visiška autsaiderė, tačiau po to pradėjo sėkmingai rinkti pergales.

Per pastaruosius šešis mačus ji triumfavo penkis kartus ir dabar su šešiais laimėjimais pabėgo iš autsaiderių zonos. Praėjusiame ture nuo ALBA nukentėjo Stambulo „Fenerbahce“, kurią jį sutriuškino net 89:63.

Tuo tarpu lengvai startavę serbai iš pastarųjų 9 mačų laimėjo vos kartą. Dabar Belgrado ekipa turi penkių nesėkmių iš eilės šleifą, praėjusiame ture nusileidusi Pirėjo „Olympiakos“ 79:81.