NBA pasireiškė ir Ignas Brazdeikis

Kada, jei ne ikisezoninėse rungtynėse – Ignas Brazdeikis ketvirtuoju bandymu šį sezoną pagaliau išbėgo ant parketo ir kukliais skaičiais prisidėjo prie triuškinamos „New York Knicks“ pergalės prieš „Cleveland Cavaliers“ – 119:83 (41:18, 31:17, 31:22, 16:26).

I.Brazdeikis.<br>Scanpix nuotr.

2020-12-19 09:23, atnaujinta 2020-12-19 10:10

Lietuvos pilietybės siekiantis kanadietis į aikštę buvo mestas pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje, kuomet Niujorko klubas savo varžovus triuškino 38:16.

Pirmasis Iggy išėjimas į aikštę užtruko tik keletą minučių, o daugiau Tomo Thibodeau pasitikėjimo puolėjas sulaukė antroje mačo dalyje.

I.Brazdeikis aikštėje pasirodė trečiojo kėlinio pabaigoje ir žaidė beveik visą paskutinį ketvirtį.

Per beveik 17 min. jis pasižymėjo 1 tašku (0/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 1 bloku.

21-erių krepšininkui esant aikštėje „Knicks“ šią atkarpą pralaimėjo net 18 taškų persvara, o tai blogiausias +/ – santykis nugalėtojų ekipoje.

15min anksčiau skelbė, kad I.Brazdeikis yra vienas iš kandidatų palikti „Knicks“ klubą.

Su „Knicks“ lietuvis turi dar metus galiojančią sutartį, pagal kurią jam priklauso 1,52 mln. dolerių. Po ateinančio sezono „Knicks“ turės teisę pratęsti bendradarbiavimą su I.Brazdeikiu dar sezonui už 1,78 mln. dolerių.

„New York Knicks“: Immanuelis Quickley 22 (5 rez. perd., 5 per. kam.), Kevinas Knoxas II 20 (6/7 trit.), Reggie Bullockas 17, RJ Barrettas 15.

„Cleveland Cavaliers“: Cedi Osmanas 19, Deanas Wade'as 14.