Svaraus lietuvių indėlio sulaukusi „Baskonia“ palaužė Milano klubą

[[ge:lrytas:lrytas:17634832]]

Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 23, 2020, 9:34 PM, atnaujinta Dec 23, 2020, 11:47 PM

Vitorijos „Baskonia“ (7/8) klubas trečiadienį išvykoje pranoko Milano „Olimpia“ (9/6) krepšininkus – 84:79 (23:19, 22:22, 18:16, 21:22).

Svečiai jau pirmojo kėlinio metu įsiveržė į priekį – 23:19. Antrajame kėlinyje „Olimpia“ žaidėjai sulygino žaidimo tempą, tačiau svečiai iš Ispanijos vis tiek buvo priekyje – 45:41.

Antroje mačo dalyje „Baskonia“ nemažino rungtynių tempo, kuris šeimininkams buvo per didelis – 63:57.

Lemiamo ketvirčio metu taiklūs Roko Giedraičio metimai dar labiau padidino „Baskonia“ pranašumą – 79:66. Per likusį laiką „Olimpia“ ekipai pavyti varžovų nebepavyko.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 11 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis aikštėje praleido 22 minutes, per jas pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 15, Malcolmas Delaney 12, Luigi Datome 11.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Pierria Henry 15, Tonye Jekiri 12 , Rokas Giedraitis 11, Youssoupha Fallas 10.