Startiniame NBA sezono mače – „Golden State Warriors“ sutriuškinimas

Brukline oficialiai startavo 75-asis NBA sezonas, tačiau pirmoji čempionato dvikova buvo labiau panaši į treniruotę. „Nets“ klubas su sugrįžusiu į rikiuotę Kevinu Durantu nepasigailėjo „Golden State Warriors“ ekipos ir sutriuškino svečius net 125:99 (40:25, 23:20, 36:26, 26:28).

Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas

Dec 23, 2020, 6:41 AM, atnaujinta Dec 23, 2020, 6:55 AM

Po trūkusios achilo sausgyslės pirmą kartą nuo 2019-ųjų metų finalo NBA kovas sugrįžęs K.Durantas jau akistatos pradžioje parodė, kad lyderio savybių neišbarstė ir jau per pusę kėlinio buvo įmetęs 10 taškų.

Jam sėkmingai talkino ir Kyrie Irvingas – tandemas pasistengė, kad „Golden State Warriors“ pirmame kėlinyje atsiliktų ir 19 taškų skirtumu.

Po dvylikos sužaistų minučių „Nets“ buvo surinkęs 40 taškų ir tai tapo geriausiu startu klubo istorijoje.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir „Nets“ buvo padidinusi atotrūkį net iki 31 taško.

Komandai nepadėjo ir Kalifornijos klubo žvaigždė Stephenas Curry. Jis įmetė 20 taškų, tačiau pataikė vos 2 tritaškius iš 10, o ketvirtame kėlinyje apskritai labiau į viską stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Ketvirtame kėlinyje apskritai komandas skyrė ir 38 taškų skierumas.

Rungtynės Brukline ypatingos buvo ir lygos įžymybei Steve'ui Nashui. Tarpsezonio metu „Nets“ vairą perėmusi Kanados krepšinio žvaigždė pirmą kartą vadovavo komandai NBA rungtynėse ir pasiekė įsimintiną pirmąją pergalę.

„Nets“: Kyrie Irvingas 26 (6/9 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), Kevinas Durantas 22 (6/14 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), Caris LeVertas 20, Joe Harrisas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 20 (5/11 dvit., 2/10 trit., 4/4 baud., 10 rez. perd.), Jamesas Wisemanas 19, Andrew Wigginsas 13 taškų.