Šaro pamokos D. Itoudžiui: dviženklį deficitą panaikinusi „Barcelona“ Maskvoje parklupdė CSKA

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ pergalingai užbaigė Eurolygos dvigubą savaitę.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę Maskvoje.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę Maskvoje.<br>Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę Maskvoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 15, 2021, 6:52 PM, atnaujinta Jan 15, 2021, 10:41 PM

Katalonai išvykoje 88:75 (20:25, 22:16, 22:15, 24:19) įveikė Maskvos CSKA krepšininkus.

Akistatą abi komandos pradėjo sėkmingu žaidimu puolime. Problemų baudos aikštelėje turėję Šaro auklėtiniai po pirmojo kėlinio atsiliko 20:25.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje ir vėl kiek užtikrinčiau jautėsi raudonarmiečiai, kurie vienu metu susikrovė dviženklį pranašumą.

Antroje ketvirčio pusėje išvadas padarę svečiai ėmė švelninti turimą deficitą, o jai artėjant į pabaigą – persvėrė rezultatą 42:41.

Po pertraukos „Barcelona“ dar labiau didino savo turimą pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 62:56.

Ketvirtajame kėlinyje katalonai išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje.

Cory Higginso nesustabdžiusi CSKA dar kartą šiame sezone turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą.

CSKA: Mike‘as Jamesas 18, Nikola Milutinovas 15, Darrunas Hilliardas 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 25, Alejandro Abrinesas 19, Nickas Calathesas 13.