Dvikovą su „Crvena zvezda“ N. Hayesas įvardijo nutaręs pasinaudoti brito knygos pavadinimu

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią Eurolygoje. „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 75:62 (22:26, 18:18, 20:14, 15:4) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą.

Nigelas Hayesas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 24, 2021, 9:30 AM

Nigelas Hayesas susitikimą pradėjo aštuoniais taškais, o iš viso pelnė 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ši dvikova buvo neįprasta – kauniečiai du kėlinius atsiliko, o trečiame sugebėjo persverti rezultatą 52:50.

Maža to – ketvirtame ketvirtyje žalgiriečiai varžovams leido įmesti vos 4 taškus. Tai blogiausias Belgrado ekipos kėlinys per kelis sezonus.

„JAV yra tokia knyga, turbūt parašyta Jungtinėje Karalystėje - „Pasakojimas apie du miestus“. Šios dienos mačas būtų knyga panaši knyga su pavadinimu „Istorija apie du kėlinius“.

Daug geriau žaidėme po ilgosios pertraukos, buvome fiziškai stipresni. Belgrado klubas stokojo daugybės žaidėjų – žinoma, nepatogi situacija, tačiau taip jau būna Eurolygoje.

Mes vaikomės kelialapio į atkrintamąsias kovas ir reikia tuo pasinaudoti. Tokią pačią gerą antrosios mačo dalies nuostatą turime pasiimti į lėktuvą, trečiadienį skrendantį į Madridą“, – teigė amerikietis N.Hyesas.

Jau trečiadienį po pietų kauniečiai išskris į Ispanijos sostinę, kur susikaus Eurolygos 26-ojo turo mače su „Real“ klubu.

– Gerą antrą rungtynių pusę lėmė taktiniai pokyčiai ar kur kas didesnės pastangos?

– Ilgosios pertraukos metu kalbėjome, kad neišnaudojame savo potencialo gynyboje, todėl daugelis pasižadėjo tvarkytis geriau ir sėkmingiau dorotis su savo tiesioginiais oponentais.

– „Pasakojimas apie du miestus“ nėra amerikietiška knyga...

– Taip, nėra, atrodo minėjau, kad ji britiška. Neatsimenu, kas ją parašė.