„Grizzlies“ iškovojo didžiausią pergalę klubo istorijoje, tačiau J. Valančiūno indelis buvo kuklus

Beveik 50 taškų skirtumu savo varžovus sutriuškinusi Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (15/15) ekipa grįžo į pergalių kelią.

J.Valančiūnas turėjo problemų su asmeninėmis pražangomis.<br>Scanpix nuotr.

Mar 1, 2021, 6:35 AM, atnaujinta Mar 1, 2021, 6:41 AM

„Grizliai“ išvykoje 133:84 (25:18, 38:19, 32:23, 38:24) nepaliko vilčių „Houston Rockets“ (11/21) krepšininkams.

Memfio klubas pakartojo didžiausią savo įmestų taškų pasirodymą šiame sezone. Paskutinį kartą 133 taškus Tayloro Jenkinso auklėtiniai įmetė vasario mėnesį į „San Antonio Spurs“ krepšį.

Vis dėlto J.Valančiūno indelis prie įspūdingos komandos pergalės buvo kuklus. Uteniškis turėjo rimtų problemų su asmeninėmis pražangomis.

Lietuvis per 12 ant parketo praleistų minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, prasižengė net 5 kartus ir surinko 2 naudingumo balus.

Nuo dvikovos pradžios į priekį įsiveržę svečiai dviženklį pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje.

Įsisiautėjęs „Grizzlies“ puolimo uraganas triuškinančia persvara pirmavo jau po pirmosios dvikovos dalies – 63:37.

Po pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši – abiejose aikštelės pusėse dominavusi J.Jenkinso kariauna iškovojo nesunkią pergalę.

Memfio ekipai tai buvo didžiausia pergalė šios komandos istorijoje. Iki tol didžiausiu skirtumu „Grizzlies“ buvo laimėjusi 2004-ųjų metų sezone, kai 110:63 sutriuškino „New Jersey Nets“ krepšininkus.

„Rockets“: Jae'Seanas Tate'as ir Johnas Wallas po 14, Masonas Jonesas 12, Davidas Nwaba 11

„Grizzlies“: Justise'as Winslow 20, Brandonas Clarke'as 16, Desmondas Bane'as 15, De'Anthony Meltonas 14.