Tarp gražiausių Eurolygos epizodų ir įspūdingas J. Lauvergne'o dėjimas

Įspūdingi Joffrie Lauvergne’o dėjimai antradienį vykusių rungtynių metu neprasprūdo ir pro Eurolygos akį. Vienas iš jų pateko tarp dešimties įspūdingiausių epizodų.

J. Lauvergne'as.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 4, 2021, 3:37 PM

Trečiajame kėlinyje Rokas Jokubaitis su centru sužaidė du prieš du. Įžaidėjui perdavimą atlikus aukšta trajektorija, prancūzas kamuolį sugavo ore bei užbaigė ataką įspūdingu dėjimu.

Epizodas pateko į šeštąją gražiausių 27 Eurolygos turo dešimtuko epizodų vietą.

Antradienį savo arenoje Kauno „Žalgiris“ 85:75 įveikė Vilerbano ASVEL krepšininkus. Tręčiajame kėlinyje įspūdingai spurtavę kauniečiai nutraukė šešių iš eilės prancūzų pergalių seriją.

Joffrie Lauvergne’as rungtynėse pelnė 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.