Be A. Švedo likusi „Chimki“ ilgai priešinosi „Crvena zvezda“ ekipai

Maskvos „Chimki“ (3/25) klubas, kurio gretose nežaidė komandos lyderis Aleksejus Švedas, ketvirtadienį svečiuose priešinosi Belgrado „Crvena zvezda“ (8/21) klubui, tačiau galiausiai nusileido – 81:92 (15:8, 23:26, 22:28, 21:30).

A.Švedas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 11, 2021, 9:41 PM, atnaujinta Mar 12, 2021, 6:21 AM

Rusai gerai pradėjo mačą, kai jų geležinė gynyba šeimininkams leido įmesti tik 8 taškus – 15:8.

„Chimki“ diktavo savo žaidimo sąlygas iki pat ketvirtojo kėlinio, tačiau tada šeimininkai galiausiai perlaužė rungtynes.

Jordano Loydo vedamas Serbijos klubas uraganiniu puolimu nušlavė „Chimki“, kai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 30:21, taip švęsdami 8-ąją pergalę Eurolygoje.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 22 (6 rez. perd., 5/8 tritaškių), Dejanas Davidovacas 16 (4/4 tritaškių), Corey Waldenas 15 (5 rez. perd.).

„Chimki“: Errickas McCollumas 29 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Loydas 27 (7 atk. kam., 13/20 dvitaškių).