NBA naktis: pagaliau pasibaigęs „Rockets“ nesėkmių košmaras ir „Clippers“ šuolis iš bedugnės

NBA čempionate pagaliau nutrūko „Houston Rockets“ (12/30) klubo pralaimėjimų serija, kurią sudarė 20 nesėkmių. Nuo vasario 5-osios nelaimėjusi ekipa naktį iš pirmadienio į antradienį namuose įveikė „Toronto Raptors“ (17/26) krepšininkus 117:99 (27:28, 38:32, 23:26, 29:13).

J.Wallas džiaugiasi: nutrūko 20 pralaimėjimų serija.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 23, 2021, 8:30 AM, atnaujinta Mar 23, 2021, 8:38 AM

„Raptors“ taip pat neblizga – pralaimėjo devintąkart iš eilės.

„Rockets“ vasario pradžioje buvo stipri vidutiniokė su 11 pergalių ir 10 pralaimėjimų, bet tada prasidėjo kritimas, kuris truko daugiau nei pusantro mėnesio.

Jį nutraukti pavyko puikiai sužaidus paskutinį kėlinį, prieš kurį komandas skyrė tik taškas (88:87).

„Rockets“: Jae'Seanas Tate'as 22, Sterlingas Brownas 20 (10 atk. kam.), Johnas Wallas (11 atk. kam., 10 rez. perd., 2 blok.) ir Christianas Woodas po 19.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 27, Pascalis Siakamas 21 (10 atk. kam.), Normanas Powellas 19.

Iš sudėtingos situacijos pirmadienio naktį išsikapstė viena sezono lyderių „Los Angeles Clippers“ (28/16), kurie namuose 119:110 (30:29, 18:34, 34:27, 37:20) įveikė „Atlanta Hawks“ (22/21) ir nutraukė svečių 8 pergalių seriją.

Naujajam Atlantos klubo treneriui Nate‘ui McMillanui tai buvo pirmoji nesėkmė.

„Hawks“ trečiajame kėlinyje pirmavo net 22 taškais (88:66), tačiau pabaigoje neatsilaikė prieš „Clippers“ atakas, kurių smaigalyje buvo Kawhi Leonardas.

„Clippers“ spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą (116:108), o mačą užbaigė K.Leonardo tritaškis.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (3/4 tritaškių, 7 atk. kam.), Terance'as Mannas 21 (10 atk. kam.), Luke'as Kennardas 20, Marcus Morrisas 19, Ivica Zubacas 12.

„Hawks“: Trae Youngas 28 (8 rez. perd.), Johnas Collinsas 23, Tony Snellas 13, Clintas Capela (14 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius po 12.