Eurolygoje „Real“ išplėšė žūtbūtinę pergalę iš ASVEL

Madrido „Real“ klubas iš aiškaus Eurolygos geriausio aštuoneto nario per penkis varžybų turus tapo ekipa, kuri turi taip pat šansų nepatekti į atkrintamąsias kovas. Ketvirtadienį 31-ojo turo mače ispanai išvykoje kovojo su Vilerbano ASVEL komanda. Nesėkmė Prancūzijoje būtų labai komplikavusi ispanų gyvenimą turnyre, tačiau karališkasis klubas išvengė problemų – išvykoje nurungė ASVEL 74:71 (20:23, 12:14, 24:14, 18:20).

Madrido „Real“ komanda.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 25, 2021, 9:38 PM, atnaujinta Mar 26, 2021, 12:34 AM

Per pirmus du kėlinius Vilerbano komanda buvo priekyje, o skirtumas siekė 5-7 taškus. Po dviejų ketvirčių šeimininkai buvo priekyje 37:32, tačiau įpusėjus trečiam kėliniui švečiai išsiveržė į priekį 43:42.

Prieš lemiamą ketvirtį „Real“ turėjo 5 taškų persvarą 56:51. Nors ASVEL sugebėjo ir vėl perimti iniciatyvą61:60, karališkasis klubas sėkmingiau sužaidė paskutines tris minutes ir atitrūko 69:63.

Šeimininkai dar sugebėjo likus 10 sek. sumažinti atsilikimą iki 71:72, tačiau galutinį tašką mače padėjo Madrido žaidėjas Trey Thomkinsas.

Prancūzijos klubas turėjo net 7 pergalingų mačų seriją, tačiau dabar pralaimėjo ketvirtą dvikovą iš eilės ir turi tik labiau teorines galimybes patekti į ketvirtfinalį.

Praėjusiame ture ASVEL netikėtai nusileido sunkiai pergales renkančiai Berlyno ALBA 89:95.

Tuo tarpu sezono viduryje vos ne pirmą vietą užėmęs „Real“ įkrito į duobę – per pastarąsias aštuonias dvikovas laimėjo tris kartus ir dabar su 18 laimėjimu žengia septinta.

Praėjusiame ture karališkasis klubas nusileido Maskvos CSKA 89:96.

Tarpusavio dvikovoje pirmame rate „Real“ laimėjo 91:84.