Po traumos sugrįžęs ir tvirtai žaidęs D. Sabonis atvedė savo komandą į pergalę

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (24/27) svečiuose 111:106 (33:30, 31:21, 19:27, 28:28) susitvarkė su „Orlando Magic“ krepšininkais (17/35).

Į aikštelę sugrįžęs D.Sabonis atvedė savo komandą į pergalę.<br>Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 6:46 AM, atnaujinta Apr 10, 2021, 6:48 AM

Po traumos į aikštelę sugrįžęs lietuvis per 32 min. pelnė 16 taškų (3/12 dvit., 1/2 trit. 9/12 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus. Taip pat po 4 sykius suklydo bei prasižengė.

24-erių vidurio puolėjas iki šio mačo praleido 3 susitikimus dėl kairės čiurnos traumos.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį 4:0, tačiau svečiai iš Indianos greitai rezultatą išlygino. Visgi nei vienai komandai didelės persvaros susikurti nepavyko, tačiau kėlinį laimėjo „Pacers“ 33:30.

Antrajame kėlinyje Indianos komanda spurtavo, o nuo suolo pakilusiam Aaronui Holday pataikius tritaškį, jiems pavyko atitrūkti dviženkle taškų persvara (57:47), o į didžiąją pertrauką žengti pirmaujant 64:51.

Būtent per pirmąją rungtynių pusę naudingiausiai žaidė ir 211 cm lietuvis, kuris per pirmus du kėlinius surinko 11 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje „Magic“ krepšininkai bandė grįžti į dvikovą ir kėlinio pabaigoje po tikslaus Cole'o Anthony prasiveržimo buvo priartėję net iki 3 taškų (74:71).

Į šį spurtą „Pacers“ atsakė ketvirtajame, kai kėlinį pradėjo surengdami savo spurtą 16:6 ir susigrąžindami dviženklę persvarą – 98:84. Tačiau ir vėl nepasidavė Orlando atstovai, kurių gretose 10 iš 24 pelnytų taškų surinko Terrence'as Rossas. Po jo dviejų iš eilės įspūdingų dėjimų „Magic“ prisiartino 108:104. Netikėtai įtemptoje rungtynių pabaigoje abiem komandom apsikeitus taikliomis baudomis švieslentė rodė 109:106. Vis dėlto iki pabaigos likus 8,7 sek. pražangą išprovokavo ir nuo baudų metimo linijos neklydo T.J. McConnellis ir svečiai šventė pergalę.

„Pacers“: Aaronas Holiday 20, Dougas McDermottas 19, Domantas Sabonis 16, Edmondas Sumneris 12, Carisas LeVertas ir Malcolmas Brogdonas po 11.

„Magic“: Terrence'as Rossas 24, Jamesas Ennis ir Mo Bamba po 14, Michaelis Carteris-Williamsas 9, Chuma Okeke, Wendellis Carteris, Cole'as Anthony ir Gary Harris po 8.