„Kings“ prisiminė, kad gali laimėti: po devynių nesėkmių įveikė „Mavericks“

„Sacramento Kings“ (23/34) komanda sekmadienio vakarą namie galiausiai nutraukė devynių pralaimėjimų seriją, sugebėjusi įveikti „Dallas Mavericks“ (30/26) atstovus 121:107 (22:20, 45:30, 27:20, 30:34).

Luka Dončičius pelnė 37 taškus.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Apr 19, 2021, 6:50 AM, atnaujinta Apr 19, 2021, 7:21 AM

Trečiame ketvirtyje „Kings“ pirmavo 21 taško skirtumu ir sugebėjo atsilaikyti prieš vėlyvą Dalaso bandymą pakeisti įvykių eigą. Sakramentas pirmavo viso mačo metu, tačiau likus varžytis 1,5 min. atpirpo iki šešių taškų.

Luka Dončius savo ekipai pelnė 37 taškus, iš jų jis 22 įmetė ketvirtame kėlinyje. „Mavericks“ pralaimėjo jau penktą akistatą per pastaruosius septynis mačus ir jau visiškai užsimiršo Dalasas penkių iš eilės laimėjimų seriją.

„Kings“ ir „Mavericks“ per pastarąsias 15 dienų dar su kartus žais tarpusavyje.

Jau antradienį Sakramentas sužais dvikovą su „Minnesota Timberwolves“ ekipa ir pirmą kartą šiame sezone varžybas galės stebėti 1600 sirgalių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (10/14 dvit., 4/13 trit., 5/10 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 22, Jalenas Brunsonas 20, Kristaps Porzingis 9.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 30 (12/19 dvit., 6/7 baud., 12 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 24, Terence'as Davisas 23 (5/5 trit.), Delonas Wrightas 13, Hassanas Whiteside'as 12 (10 atk. kam.).

Įspūdinga pabaiga baigėsi „Miami Heat“ (28/29) ir „Brooklyn Nets“ (38/19) klubų akistata – Bamas Adebayo metimas su sirena išplėšė pergalę Majamiui namuose 109:107 (32:31, 32:29, 22:24, 23:23).

„Nets“ jau galvojo apie sėkmę, baigiantis dvikovai pirmaudamas 107:101. Likus 11 sekundžių rezultatas dar buvo lygus, o tuomet B.Adebayo ėmėsi iniciatyvos ir veržėsi bei pelnė taškus jau aidint fianinei sirenai.

Majamio komandai B.Adebayo per 32 minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvit.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ žaidė be susižeidusio Jameso Hardeno, o pirmajame kėlinyje šlaunį susimušė Kevinas Durantas, kuris po to nepasirodė aikštėje, nors per 4 minutes buvo pelnęs 8 taškus.

„Heat“: Bamas Adebayo 21, Goranas Dragičius 18, Kendrickas Nunnas 17 (5/8 trit.), Trevoras Ariza 15, Duncanas Robinsonas 11.

„Nets“: Landry Shametas 30 (7/12 trit.), Kyrie Irvingas 20, Joe Harrisas 12.