NBA naktis: dvikovos pabaigą nulėmęs P. George'as ir nesustabdomas „Knicks“ traukinys

Naktį iš antradienį į trečiadienį NBA buvo sužaista penkerios rungtynės. Vieneriose iš jų Paulo George'o į priekį vedama „Los Angeles Clippers“ (41/19) pasiekė nelengvą pergalę.

P.George'as.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

2021-04-21 08:44

Los Andželo klubas išvykoje 113:112 (30:31, 26:29, 30:22, 27:30) palaužė „Portland Trail Blazers“ (32/25) krepšininkus.

Aukščiausią įtampos tašką pasiekė dvikovos pabaiga, kurioje aikštelės šeimininkai po Carmelo Anthony dvitaškio dar džiaugėsi šešių taškų pranašumu, tačiau tada savo žodį tarė P.George'as, kuris pelnė paskutiniuosius 8 iš 10 „Clippers“ komandos taškų ir taikliais baudų metimais išvedė svečius į priekį.

Portlando ekipa dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau paskutinis C.J. McCollumo metimas skriejo pro šalį.

Šiuo metu „Clippers“ su 41 pergale rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Trail Blazers“ su 32 pergalėmis rikiuojasi šešta.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 28, Normanas Powellas 23, Carmelo Anthony 18.

„Clippers“: Paulas George'as 33, Marcusas Morrisas 16, DeMarcusas Cousinsas, Nicolasas Batumas po 11, Ivica Zubacas 10.

Kitose rungtynėse savo sėkmingą seriją pratęsė „New York Knicks“ (32/27) ekipa, kuri namuose 109:97 (30:33, 30:33, 31:16, 18:15) įveikė „Charlotte Hornets“ (28/29).

Tai buvo septintoji niujorkiečių pergalė iš eilės – šiuo rodikliu NBA jiems neprilygsta joks kitas klubas.

„Knicks“ į pergalę vedė R.J. Barrettas. Kanadietis įmetė 24 taškus (2/6 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.), iš kurių 18 pelnė trečiajame kėlinyje.

Po šios pergalės „Knicks“ pakilo į penktąją Rytų konferencijos turnyrinės lentelės poziciją.

„Knicks“: R.J. Barrettas 24, Derrickas Rose'as ir Immanuelis Quickle po 17, Reggie Bullockas 16.

„Hornets“: P.J. Washingtonas 26, Terry Rozieras 21, Milesas Bridgesas 15, Jalenas McDanielsas 11.