Naudingai žaidusių lietuvių neužteko: „Parma“ krito FIBA Europos taurės pusfinalyje E. Žukauskas turėjo šansą išplėšti pergalę

Penktadienį vykusiose FIBA Europos taurės pusfinalio rungtynėse apmaudų pralaimėjimą patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ ekipa.

A.Juškevičius.<br>PanoramiC/Scanpix nuotr.

2021-04-23 17:17

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas klubas paskutinėmis sekundėmis 80:81 (21:28, 29:18, 15:22, 15:13) turėjo pripažinti Ness Zionos „Ironi“ krepšininkų pranašumą.

Likus žaisti 10 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Parma“ atsiliko vos vieno taško deficitu 80:81, tačiau pergalingu galėjęs tapti E.Žukausko metimas skriejo pro šalį. Lietuvo metimą bandęs taisyti Borisas Savovičius taip pat nepakeitė skaičių švieslentėje ir pergalę šventė Izraelio ekipa.

A.Juškevičius buvo naudingiausias Rusijos klubo gretose.

Gynėjas iš Lietuvos per 22 minutes įmetė 17 taškų (1/2 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud. metim.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu E.Žukauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Tel Avive vykstančiame turnyro finaliniame ketvirtyje Ness Zionos „Ironi“ susigrums su Ostruvo „Arged BMSlam Stal“ arba Artūro Valeikos atstovaujama Oradios CSU ekipa.