„Warriors“ košmaras: pralaimėjo atkarpą 0:28 ir nesustabdė siautėjusio L. Dončičiaus Kitų rungtynių rezultatai

Naktį iš antradienio į trečiadienį NBA čempionate buvo sužaistos šešerios rungtynės. Vieneriose iš jų Luka Dončičiaus į priekį vedama „Dallas Mavericks“ (34/27) ekipa svečiuose 133:103 (36:12, 26:17, 41:35, 30:39) nepasigailėjo „Golden State Warriors“ (31/31) krepšininkų.

L.Dončičius įmetė 38 taškus.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Apr 28, 2021, 7:41 AM

Dalaso klubo pergalės kalviu tapęs 22-ejų slovėnas per 28 ant parketo praleistas minutes įmetė 39 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi tik pačioje dvikovos pradžioje, kai pirmavo 12:11, tačiau tada „Mavericks“ surengė įspūdingą spurtą 28:0 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 39:12.

Svečiai neketino mažinti apsukų ir su antrojo kėlinio pabaigos sirena įmesto L.Dončičiaus dvitaškio Dalaso ekipa buvo priekyje 62:29.

Antroje rungtynių dalyje „Warriors“ nepavyko priartėti prie savo varžovų – vienu metu „Mavericks“ pranašumas buvo išaugęs net iki 41 taško – 105:64. Vis dėlto dvikovos pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko aptirpdyti turimą deficitą – Ricko Carlisle'o auklėtiniai šventė pergalę 133:103.

Po šios pergalės Dalaso klubas su 34 laimėjimais rikiuojasi šeštoje Vakarų konferencijos pozicijoje, tuo tarpu „Warriors“ su 31 pergale žengia dešimta.

„Warriors“: Stephenas Curry 27, Mychalas Mulderis 26, Andrew Wigginsas 15, Jordanas Poole'as 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39, Dorianas Finney-Smithas , Timas Hardaway ir Nicolo Melli po 13, Jalenas Brunsonas 12.