Dar viena įspūdinga pabaiga: „Bayern“ Vokietijos taurės pusfinalyje pergalė išplėšė po 2 pratęsimų

Šeštadienį Vokietijos taurės pusfinalyje po 2 pratęsimų 104:102 (26:18, 23:18, 32:20, 7:7, 13:11) palaužė Ulmo „Ratiopharm“ ir pateko taurės finalą.

V.Lučičius.<br>imago images/BBL-Foto/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 8:13 PM

„Bayern“ dar trečiąjame kėlinyje turėjo 16 taškų pranašumą, tačiau svečiai sugrįžo į rungtynes ir net turėjo galimybių išplėšti pergalę ketvirtajame kėlinyje ir pirmajame pratęsime. Tačiau antrojo pratęsimo metu keturis greitus taškus pelnė Vladimiras Lučičius ir Miuncheno krepšininkai šventė pergalę.

Kitose pusfinlaio rungtynėse susitiks Berlyno ALBA ir Getingenas BG ekipos. Finalas įvyks sekmadienį Mincheno „Audi Dome“ arenoje.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 24, Wade'as Baldvias IV 20 (9 rez. perd), Jalenas Reynoldsas 15, Leonas Radošivičius ir Paulie Zipsteris po 11.

„Ratiopharm“: Troy Caupainas (10 atk. kam,) ir Andreasas Obstas po 23, Cameronas Clarkas 10, Demetrius Congeras, Aricas Holmanas, Johnas Petrucelli po 9.