R. Giedraičio ir T. Sedekerskio „Baskonia“ nusileido dėl atkrintamųjų kovojančiai „Unicaja“

Sekmadienį Ispanijos krepšinio pirmenybėse lietuvių Roko Giedraičio ir Tada Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (23/11) savo namų arenoje 70:79 (13:12, 17:18, 18:27, 22:22) nusileido Malagos „Unicaja“ (16/18) klubui.

R.Giedraitis.<br>imago images/Philippe Ruiz/Scanpix nuotr.

May 16, 2021, 3:45 PM, atnaujinta May 16, 2021, 3:57 PM

R.Giedraitis susitikime ant parketo praleido 25 minutes per kurias pelnė 11 taškų (5/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvis T.Sedekerskis per 26 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė Malagos atstovas Jaime Fernandezas per 26 minutes surinkęs 17 taškų.

Baskai mačą paleido trečiajame kėlinyje. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai negalėjo sustabdyti „Unicaja“ krepšininkų tritaškių ir leido atitrūkti, o ketvirtajame kėlinyje sugrįžti į dvikovą nebesugebėjo.

Ši pergalė buvo ypač svarbi į atkrintamųjų traukinį bandančiai įšokti Malagai. Ji turi 32 taškus ir šiuo metu dalinasi 8-9 vietas su Andoros „MoraBanc“ komanda.

Vitorijos klubui pergalė būtų leidusi įsitvirtinti 4-oje pozicijoje, tačiau dabar su 46 taškais jie ir toliau 4-5 vietas dalinsis su „Valencia“.

Iki Ispanijos pirmenybių pabaigos liko du turai.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 13, Pierria Henry 12, Rokas Giedraitis 11, Alecas Petersas 10.

„Unicaja“: Jaime Fernandezas 17, Timas Abromaitis 14, Axelis Bouteille 12, Adamas Waczynskis ir Deonas Thompsonas po 10.