„Bucks“ trečią kartą iš eilės susitvarkė su „Suns“ – NBA aukso žiedai jau ranka pasiekiami

NBA čempionate artėjama prie kulminacijos. Tris kartus iš eilės laimėjusi „Milwaukee Bucks“ komanda yra vos per žingsnį nuo aukso žiedų. Trenerio Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje šeštadienį 123:119 (21:37, 43:24, 36:29, 23:29) palaužė „Phoenix Suns“ žaidėjus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Gal būti kad paskutinysis serijos mačas vyks Milvokyje antradienį. Jei „Bucks“ laimės seriją, klubas pakartos prieš 50 metų pasiektą rezultatą.

Giannis Antetokounmpo <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jul 18, 2021, 7:47 AM

„Bucks“ į priekį vedė pagrindinė komandos trijulė, kuri ir pelnė net 88 taškus iš 123 įmestų.

Giannis Antetokounmpo įmetė 32 taškus, Khirisas Middletonas pridėjo 29, o Jrue Holiday – 27 taškus.

Pirmame kėlinyje šeimininkams sekėsi viskas ir jie ramiai po spurto 11:0 susikrovė apčiuopiamą persvarą 32:16, o ketvirtį laimėjo 37:21.

Tačiau jau antrame kėlinyje „Bucks“ sugrąžino skolą, laimėjo 12 minučių atkarpą net 43:24 ir ilsėtis išėjo pirmaudami 64:61.

Pagrindiniai įvykiai vyko ketvirtame kėlinyje, kai „Bucks“ pirmavo 108:94. Chriso Paulo ir Devino Bookerio vedama „Suns“ ne tik sumažino atsilikimą iki 117:120, bet ir po Ch.Paulo greitų taškų iki minimumo aptirpdė skirtumą – 119:120.

Vis dėlto Fyniksas taip ir nesugebėjo persverti rezultato, o po G.Antetokounmpo įkrautų į krepšį taškų atitrūko 123:119 ir šeimininkai nesugebėjo atsitiesti.

„Suns“ gretose kaip visada nesulaikomas buvo D.Bookeris, kuris pelnė pelnė 40 taškų (15/29 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse „Bucks“ gretose nebuvo Thanasio Antetokounmpo, kuris atsidūrė sveikatos apsaugos protokole.

„Suns“: Devinas Bookeris 40, Chrisas Paulas 21 (6/12 dvit., 3/3 trit., 11 rez. perd.), Deandre Aytonas 20 (7/12 dvit., 6/6 baud., 10 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 13 (3/3 trit.), Jae Crowderis 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (14/22 dvit., 4/11 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Khrisas Middletonas 29 (9/15 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 27 (9/14 dvit., 3/6 trit., 13 rez. perd.), Patas Connaughtonas 14.