Australijos krepšininkai olimpiadoje nepralaimi

Australijos krepšinio rinktinė be pralaimėjimų užbaigė B grupės kovas. Trečioje dvikovoje šeštadienį australai 89:76 (18:22, 26:18, 22:19, 23:17) įveikė Vokietiją, kuri liko su vienu laimėjimu. Tad galutinėje B grupės lentelėje Australija tapo pirma, Italija su dviem laimėjimais – antra, vokiečiai – treti, o Nigerija, kuri pralaimėjo visus tris mačus, liko ketvirta. Vokietija turėtų patekti į ketvirtfinalį kaip viena dviejų geriausių trečias vietas užėmusių komandų, nes jos taškų santykis teigiamas

Atakuoja Australijos rinktinės žaidėjas Patty Millsas.  <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jul 31, 2021, 1:33 PM, atnaujinta Jul 31, 2021, 1:39 PM

Komandos beveik tris kėlinius žaidė apylygiai, nors australai ir visą laiką buvo priekyje. Po trijų kėlinių Australija pirmavo 66:59, tačiau 32-ąją žaidimo minutę Vokietijos rinktinė sumažino skirtumą iki keturių taškų – 65:69.

Vis dėlto po Jocko Landale’o taškų Australija pabėgo 83:72, o per paskutiniąsias dvejas minutes jie persvarą tik padidino – 89:76.

Kauno „Žalgirio“ naujokas Nielsas Giffey pralaimėjusiems įmetė 11 taškų, jis pataikė keturis metimus iš šešių.

Australija: Patty Millsas 24 (6 rez. perd., 5/15 trit.), Jockas Landale’as 18 (22 n.b.), Nickas Kay’us 16, Dante Exumas 8, Joe Inglesas 6, Duopas Reathas, Nathanas Sobey ir Matisse’as Thybulle’as – po 4.

Vokietija: Andreasas Obstas 17 (5/12 trit.), Johannesas Thiemannas (9 atk. kam.) ir Nielsas Giffey – po 11, Johannesas Voigtmannas (13 atk. kam., 18 n.b.) ir Joshiko Saibou – po 7.