FIBA čempionų lygoje T. Dimša vedė savo komandą į pergalę, E. Bendžius savąją skandino

Antradienį FIBA čempionų lygoje buvo sužaistos septynerios rungtynės. Skirtingai sekėsi lietuviams ir jų atstovaujamoms ekipoms.

T. Dimša vedė savo komandą į pergalę.<br> M. Gregolin/Treviso Basket twitter nuotr.

Oct 5, 2021, 11:23 PM

Tomas Dimša su Trevizo „Nutribullet“ klubu namuose 91:85 (23:22, 19:30, 23:12, 26:21) įveikė Rygos VEF ekipą.

Rungtynės prasidėjo Devondricko Walkerio uraganu. Rygos klube žaidžiantis amerikietis pelnė pirmuosius 13-ką VEF taškų ir leido komandai pirmauti rezultatu 8:13. Tačiau amerikietis sėdo ant suoliuko ir Trevizo klubas susitvarkęs savo gynybą sugebėjo kėlinį užbaigti kėlinį pirmaudami vienu tašku.

Antrajame kėlinuke ekipos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, tačiau likus žaisti dvi minutes šeimininkai pradėjo gynyboje byrėti, o greitai atakas pradėję rengti latviai kėlinį sugebėjo pabaigti turėdami net dešimties taškų persvarą (42:52).

Po ilgosios pertraukos „Nutribullet“ klubas su T.Dimša priešakyje grįžo gerokai pasikaustę ir gynyboje įjungė sekančią pavarą. Italijos klubas per kėlinį praleido tik 12 taškų ir į lemiamą kėlinį žengė jau pirmaudami (65:64).

Ketvirtasis kėlinys ir toliau vyko taškas į tašką ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo lygus (77:77). Tačiau aistringai sirgalių palaikomi Trevizo krepšininkai įgavo antrą kvėpavimą ir sėkmingai užbaigė rungtynes.

Puikias rungtynes turėjo Tomas Dimša. Gynėjas iš Lietuvos per 30 minučių surinko 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus klydo ir rungtynes baigė su 12 naudingumo balų.

Lietuvio komandoje reuzltayviausiai rungtyniavo Henry Simsas surinkęs 18 taškų. 16 taškų kaip ir lietuvis pelnė Michalas Sokolowski.

Pirmuosius 13 Rygos VEF taškų pelnęs D.Walkeris rungtynes baigė su 21 tašku. Jalenas Riley pridėjo 17, Ronas Curry – 13 taškų.

Vokietijoje „Ludwigsburg“ klubas 94:81 (27:12, 26:24, 24:23, 17:22) susitvarkė su Eimanto Bendžiaus Sasario „Dinamo“ ekipa.

„Ludwigsburg“ ekipa nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir jau pirmą kėlinį užbaigė su 15 taškų persvara. Ir toliau stabiliai rungtyniavę vokiečiai nė karto neleido E.Bendžiaus ekipai išsiveržti į priekį ir net neleido svečiams pagalvoti apie sėkmingą startą čempionų lygoje.

Traigškas rungtynes sužaidė Eimantas Bendžius. Lietuvis žaidė 27 minutes, tačiau pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtajame kėlinyje. Puolėjas iš viso surinko 5 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jonahas Radebaughas surinkęs 24 taškus. Tremmellas Dardenas į lietuvio ekipos krepšį įmetė 13 taškų. Yormanas Polas Bartolo prie pergalės prisidėjo pelnydamas 12 taškų, Justinas Simonas – 10.

„Sassari“ ekipoje rezultatyviausias su 21 tašku buvo Davidas Loganas. Christianas Mekowulu pelnė 19, Anthony Clemmonsas – 17, Tyusas Battle’as – 16 taškų.